Wpis z mikrobloga

1. Pracuj w ośrodku dla osób starszych. 22 ludzi, każdy demencja i Alzheimer mocno.
2. Puszczaj jadowite pierdy po całej sali, wczorajsze burrito wciąż walczy.
3. Wchodzi managerka - damn, anon, ktoś nasrał w spodnie.
4. Inba na całego - pielęgniarki latają po sali i obwą#!$%@?ą każdego z pensjonariuszy.
5. Dantejskie sceny - dziadki nie chcą dać się zaciągnąć do toalety, wrzeszczą i szarpią się jakby chodziło o życie. xD
6. Ucieknij do kibla, płacz nad losem pielęgniarek, cichutko popierduj i umieraj ze śmiechu.

#truestory
  • 39
@hpiotrekh: Byłem w złym miejscu i czasie. Wywalono mnie ze skutkiem natychmiastowym bez wypowiedzenia. Poszedłem z tym do doradcy, na szczęście całe zajście zostało zarejestrowane przez jedną z kamer na terenie ośrodka, dzięki temu udało się udowodnić moją niewinność. Tydzień temu wypłacono mi kasę za dwa tygodnie wypowiedzenia oraz za urlop, którego nie wykorzystałem.
@schowanemo: Zależy tak naprawdę gdzie trafisz. Ja pracowałem akurat w domu o najgorszej reputacji w całej okolicy, w dodatku managerka, jej synalek i mąż są ludźmi niestabilnymi emocjonalnie (szczególnie ten chłopak ma #!$%@? we łbie).

Tam gdzie byłem to pielęgniarki zajmowały się potrzebami fizjologicznymi i kąpielami, ale ogólnie to ogromna rzadkość - będąc opiekunem, z reguły masz na głowie takie obowiązki jak ubieranie pacjenta, czyszczenie mu tyłka, zmienianie pampersów, asystowanie w