Wpis z mikrobloga

Na jakim ROMie najdłuyżej wytrzymuje bateria na #samsung #galaxys2? Teraz mam zainstalowanego CMa 11. Doinstalowałem appkę Battery Doctor i trzyma po 16-18 godzin przy wyłączonym wi-fi/transmisji danych, wyłączonej synchronizacji i dosłownie sporadycznym użytkowaniu telefon/sms. Wycisnę z tego coś więcej? To w końcu smartfon...
Bez appki wystarczyło nawet 5-7 godzin i telefon padał, a najgorszy czas to 2-3 godziny (Usługi Google Play zżarły mi 100%!).

#pytanie #android #telefony #smartfon #problem
  • 6
@fervi: Wyłączyłem, jest znacznie lepiej, ale i tak jeszcze nie "dobrze". ;)
@Nurarihyon: Mam wyłączone usługi lokalizacyjne, transmisje danych komórkowych- właściwie powyłączałem wszystko, co możliwe.
Myślałem o nowej baterii, ale ten telefon był używany przez 2 miesiące i jest w idealnym stanie (z zewnątrz), właściciel raczej nie ściemniał.
@wysuszony: Nom, dzięki Bogu nie chodzą! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak aplikacja wymaga internetu to powinna nam się zapalić lampka (chyba, że to aplikacja internetowa). Jak ma uprawnienia długie jak papier toaletowy, to znaczy, że to spyware.

A usunięcie usług Google (wszystkich) powoduje zazwyczaj, że spyware się nie ładuje (ale niekoniecznie!)