Wpis z mikrobloga

Ja również chciałabym podzielić się swoim spostrzeżeniem, dotyczącym najnowszej afery z udziałem „elity wykopu”, „autorytetów” i „czołówki wykopu" (…lol, ja nawet nie znam tych ludzi).

Niby wszyscy się zgadzają, że strona polityczna nie ma tu znaczenia, a mimo to minusy lecą, jak się napisze, że każdy fanatyk ma swoje odchyły, bez względu na poglądy. Potem się upierają, że wcale tak nie twierdzą i nie oczerniają całej prawicy, w między czasie czerpiąc przyjemność z faktu, że oto mieli rację co do plugawej strony prawej. Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że wielu osobom ta afera jest po prostu na rękę.

Ciekawe jest też to, że pojawili się rycerze, którzy krzyczą "ząb za ząb, znaleźć dane ich oraz ich rodzin i udostępnić". Serio? Przecież zgodnie z Waszą retoryką, to uczyni Was takimi samymi, jak Stadlery itd.

#4konserwy #neuropa #oswiadczenie no i otaguję sobie po raz pierwszy #pravica, skoro poprzedni tag jest już tak zainfekowany
  • 30
  • Odpowiedz
@vegaushp:

Czyli zaprzeczasz ze za każdym razem jak gdzieś zalegalizuja związki homo to nie pojawia się 9999999 znalezisk i wpisów o tej tematyce

Zaprzeczam, wprawdzie nie liczę z kalkulatorem, ale jakoś nie widać tego spamu na głównej. Jeśli był, co chyba chcesz udowodnić, to proszę, pokaż go.

wcale nie ma spamu z 2 strony koryta o paliglupie i
  • Odpowiedz
Kto kuźwa tych ludzi wzniósł na czoło rankingu?


@Stafford: Nie wiem, ale może ci, którzy wykopywali znaleziska, które zawierały w sobie zdjęcia żony biczplisa? A nie, czekaj, nie było takich...

Domagałem się prostej odpowiedzi na pytanie i zauważyłem jak cenzurujesz CZYJEŚ wypowiedzi. Co jest z tobą nie tak?


Tak jak pisałam wcześniej, nie mam zamiaru użerać się z osobami, które nie potrafią dyskutować a zamiast tego obrażają, więc usunęłam komentarz.
  • Odpowiedz
@Aerials: a to nie jest trochę tak, że po upadku elity #4konsery, trochę na siłę, a trochę korzystając z okazji i kłopotów kolegów lansujesz się na autorytet wykopowej prawicy i robisz karierę na mirko? Taka nieskalana, niezłomna i nieumoczona lwica prawicy hehe ( ͡º ͜ʖ͡º) Tylko pytam!
  • Odpowiedz