Wpis z mikrobloga

Ja również chciałabym podzielić się swoim spostrzeżeniem, dotyczącym najnowszej afery z udziałem „elity wykopu”, „autorytetów” i „czołówki wykopu" (…lol, ja nawet nie znam tych ludzi).

Niby wszyscy się zgadzają, że strona polityczna nie ma tu znaczenia, a mimo to minusy lecą, jak się napisze, że każdy fanatyk ma swoje odchyły, bez względu na poglądy. Potem się upierają, że wcale tak nie twierdzą i nie oczerniają całej prawicy, w między czasie czerpiąc przyjemność z faktu, że oto mieli rację co do plugawej strony prawej. Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że wielu osobom ta afera jest po prostu na rękę.

Ciekawe jest też to, że pojawili się rycerze, którzy krzyczą "ząb za ząb, znaleźć dane ich oraz ich rodzin i udostępnić". Serio? Przecież zgodnie z Waszą retoryką, to uczyni Was takimi samymi, jak Stadlery itd.

#4konserwy #neuropa #oswiadczenie no i otaguję sobie po raz pierwszy #pravica, skoro poprzedni tag jest już tak zainfekowany
  • 30
@Aerials: A czego się spodziewać jak prawica została usunięta a #neuropa teraz ma przewagę.
Usunięcie prawicy jest im mocno na rękę bo oni są równie #!$%@? pod względem spamu co ci z prawicy ale nikt ich jeszcze za rękę nie złapał.
A zbanowanie prawicy to ich osobiste zwycięstwo.
@Aerials: jestem ciekaw czemu jeszcze ta nasza bezstronna, podkreślam BEZSTRONNA, @Moderacja nie zbanowała jeszcze niejakiego @Thon za spamowe zakopywanie oryginalnych znalezisk jako duplikaty bez podawania linka. Pewnie też ma jakiś skrypt, bo jeśli robi to wszystko ręcznie, to musi być niezłym przypałem i nolifem xD
@Aerials: podejrzewam, że mówisz tutaj o mnie jeśli chodzi o "ząb za ząb" i dostałaś minusy nie za to co napisałaś, tylko za swoją durną logikę, bo z moich słów wynika zupełnie coś odwrotnego, więc nie rób z siebie ofiary. Najpierw mnie zaczepiasz, potem mówię ci, że nie jestem ani lewicowcem ani prawicowcem tylko normalnym człowiekiem a ty mi odpowiadasz że w takim razie jestem taki sam jak oni.

Takie to
Pobierz tajemniczygosc - @Aerials: podejrzewam, że mówisz tutaj o mnie jeśli chodzi o "ząb za...
źródło: comment_s4eT6uAiHBZ9GaRnBNc8C8Xxlo1chjwQ.jpg
@Aerials: Raczej czołówka spamerów. Byli wysoko w rankingu bo wrzucali masę znalezisk. Wrzucali na wykop każdy news z każdej gówno strony, mógł być nawet o wpływie spadających żołędzi na rozmnażanie się słoni w zoo a i tak by to wrzucili na wykopalisko.
Taka z nich elita jak z @NadiaFrance francuska.
Ty właściwie zupełnie nikogo nie znasz, a to, że w "wykopanych" 1/3 to znaleziska sportinga, spejsmena, darosoldiera czy nt22 to zupełny przypadek. :)


@SirPsychoSexy: Masz rację, zawsze wykopując interesujące mnie znalezisko zapisuję w notatniku nick autora, a potem czytam swoje zapiski przed snem.

Kojarzę ludzi, z którymi zdarza mi się rozmawiać na mirko, tyle.
@SirPsychoSexy: Czyli zaprzeczasz ze za każdym razem jak gdzieś zalegalizuja związki homo to nie pojawia się 9999999 znalezisk i wpisów o tej tematyce, wcale nie ma spamu z 2 strony koryta o paliglupie i innych stworkach (a nie sory, do tej pory nawet z wykopaliska nie mogły wyjść bo nikt nawet tego nie wykopuje), nigdy nie było wpisów na mirko które by promowany homolobby, równość kobiet i innych debilizmow.
A #