Wpis z mikrobloga

Cześć, dopiero dzisiaj znalazłem czas na popracowanie nad aplikacją, gdyż wcześniej cały czas byłem pochłonięty zleceniami.

Na początek chciałbym się zapytać o wygląd i układ aplikacji. Otóż jak widzieliście w pierwszym wpisie na stronie startowej jest Pivot (to jest ten element z znaleziskami z podziałem na Stronę główną, Wykopalisko itp. http://i.imgur.com/mCnrGlF.png ) oraz Hamburger Menu u góry. Chciałem zrobić, aby te menu otwierało się za pomocą gestu, jednak wtedy kolidowałoby to z pivotem, który na taki sam gest przesuwa się do kolejnego elementu. Czy może usunąć pivot na stronie startowej i wyświetlać tam tylko znaleziska ze strony głównej, a Wykopalisko i Hity byłyby w menu do kliknięcia dopiero? Poprosić też chciałem was o opinie dot. wyglądu aplikacji. Tak więc jeśli coś wam nie pasuje w wyglądzie to piszcie.

Poza tym dodałem obsługę filmików z YT, aby otwierały się w systemowym playerze po wejściu do znaleziska, co znacznie ułatwia przeglądanie znalezisk z YT. W aplikacji pojawiła się również wbudowana przeglądarka. (pic rel)

To tyle. Dzięki wszystkim za obserwowanie tego tagu, jest już nas 16! :) Dzięki również za propozycję nazw dla aplikacji, wkrótce podziałam coś więcej w tym kierunku, na razie priorytetem jest poprawne działanie.

#wykop10
#bojowkawindowsphone #windowsphone (jeśli komuś przeszkadzałoby używanie przeze mnie tych dwóch tagów to pisać!)
Pobierz konradkal - Cześć, dopiero dzisiaj znalazłem czas na popracowanie nad aplikacją, gdyż...
źródło: comment_zspIYbjCqLmxb2ihePUVSOXButY6vRFh.jpg
  • 13