Wpis z mikrobloga

#dziendobry wszystkim!

Mirki!!! Jutro zawita u mnie kurier z nową protezą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mimo że jest to proteza do testów (z przezroczystym lejem - pewnie widzieliście jak wygląda na zdjęciach @MiszczJoda), a na protezę już z normalnym lejem z włókna węglowego będę musiał jeszcze poczekać to i tak NIEZMIERNIE się cieszę ( ͡º ͜ʖ͡º)

Po kilku miesiącach niewygodnego chodzenia po incydencie na boisku (link z opisem - http://www.wykop.pl/i/wpis/12134231/ten-uczuc-kiedy-twoja-stopa-z-wlokna-weglowego-pek/) + oderwała mi się stopa z protezy na pewnym ognisku ( ͡° ͜ʖ ͡°) (wyglądałem jak pirat gdy szedłem na czubatej protezie trzymając stopę w dłoni) znów będę mógł normalnie biegać i ogólnie komfort chodzenia podskoczy 1000x w górę.

Na zdjęciu możecie zobaczyć jaką będę mieć stopę w nowej protezie.

#oswiadczenie #atencyjnykikut #ladnestopy
Pobierz Xoniak - #dziendobry wszystkim! 

Mirki!!! Jutro zawita u mnie kurier z nową protez...
źródło: comment_7MSeTk3EpQGg1THTlUpgd7pp8gCGECsU.jpg
  • 3
@MiszczJoda: aż mnie zabolało ( ͡° ʖ̯ ͡°) też kiedyś mi się to zdarzyło.

A z tą nową stopą to i tak miałem spore szczęście - mam długiego kikuta i ledwo się ona zmieściła (proteza i tak będzie o 0,5cm albo o 1 cm za długa - nie pamiętam już - ale ta wartość szybko się wyrówna bo jeszcze rosnę) ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Xoniak: No ja się w niedzielę wieczorem wywaliłem, a w protezie ścisk i przy chodzeniu jeszcze większy to nie da rady chodzić bo cały czas boli :/

Mam ten sam problem, mój protetyk mówił, że z takim długim kikutem jeszcze nie pracował :D W lewym bucie noszę wkładkę żeby były nogi równe, ale przy leju ostatecznym powinno się wyrównać i wkładka nie będzie potrzebna.