Wpis z mikrobloga

mam problem mireczki. mieszkam sobie w #polskiebloki, wprowadziłem się niedawno, jakoś w lutym. co jakiś czas słyszę za ścianą #!$%@?, #!$%@? itd. wykrzykiwane przez faceta. nie słyszałem żadnego #!$%@?, więc siedziałem cicho, ale dzisiaj mam wrażenie, że babka jest bita. nigdy nie ma siniaków ani niczego na twarzy (spotykałem się kiedyś z laską bitą przez ojca, więc potrafiłbym to zauważyć przez makeup), ale dzisiaj tak dają do pieca, że jestem pewien, że działo na ryj poleciało. jak jeszcze raz przyjebią taką akcję, to chciałbym to gdzieś zgłosić, bo typ kompletnie nad sobą nie panuje. czy poza pałami jest jeszcze jakaś inna instytucja, która mogłaby ich sprawdzić? rozumiem, że bym wtykał nos w nie swoje sprawy, mnie same #!$%@? i #!$%@? nie przeszkadzają. boję się tylko, że za ścianą cierpi babka z syndromem sztokholmskim i może potrzebna jest jej pomoc. #pytanie #policja #patologiazmiasta
  • 16
@gibpotatoe: nie mieszkają, niedawno jakiś podrostek do nich wpadł, nie wiem czy dziecko, czy jakiś inny krewny. nie rozmawiam z sąsiadami, jak to rasowy piwniczniak. a do bagiet to na niebieską linię czy normalnie zgłaszać jak studentów?
@kobeb: czyli co, babka ma dostawać regularnie #!$%@?? to ja z przyjemnością zostanę tym mitycznym lewakiem i #!$%@?ę go na bagiety. a na taką polaczkowatą mentalność przejawiającą się tym, że jak typ bije żonę to cały blok milczy, ale jak laska założy mini, to od razu stare baby mają używanie - sram. to esencja #!$%@?, której szczerze nienawidzę u niektórych obywateli tego kraju.
@paziu: A może kobitka lubi dostawać i tak się po prostu bawią i wcale krzywda jej się nie dzieje? Jak już taki jesteś społeczniak to zbadaj sprawę bardziej czy faktycznie tam patologia rośnie. Bo tak na prawdę to ludzie są. Tylko wg lewaków wszyscy powinni być tacy sami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kobeb:

A może kobitka lubi dostawać i tak się po prostu bawią i wcale krzywda jej się nie dzieje?

tak, pewnie lubi, jak cały blok słyszy, jak ją wyzywa od #!$%@?. a badać czego nie mam, słyszę, co się dzieje za ścianą.

Jak już taki jesteś społeczniak to zbadaj sprawę bardziej czy faktycznie tam patologia rośnie. Bo tak na prawdę to ludzie są.

gość drze #!$%@?ę na cały regulator, kiedyś krzyknął
@paziu:

A może kobitka lubi dostawać i tak się po prostu bawią i wcale krzywda jej się nie dzieje?

tak, pewnie lubi, jak cały blok słyszy, jak ją wyzywa od #!$%@?. a badać czego nie mam, słyszę, co się dzieje za ścianą.

Może nią jest? Nie wiesz.

Jak już taki jesteś społeczniak to zbadaj sprawę bardziej czy faktycznie tam patologia rośnie. Bo tak na prawdę to ludzie są.

gość drze #!$%@?ę
@kobeb:

Może nią jest? Nie wiesz.

czyli co, hipotetyczne puszczalstwo babki usprawiedliwia przemoc? od tego są sądy i rozwody, a nie pięści.

Nie złym tylko frajerem, który musi się zawsze #!$%@?ć tam gdzie go generalnie nie chcą.

czyli kimś takim jak ty, który wszędzie widzi lewactwo?
@paziu:

czyli co, hipotetyczne puszczalstwo babki usprawiedliwia przemoc? od tego są sądy i rozwody, a nie pięści.

No to jeśli jej przypuszczalnie jest źle to niech idzie do sądu i się rozwiedzie, wyprowadzi etc. Z twojego opisu nie jest ona bezbronnym dzieckiem czy zwierzęciem.

czyli kimś takim jak ty, który wszędzie widzi lewactwo?

Lewactwo widzę tylko tam gdzie ono jest.