Wpis z mikrobloga

@ElCidX:
bez folii? Dziwne, wszystkie radeony które miałem do tej pory zawsze miały folie, #!$%@? nawet na takim czymś by oszczędzali
@ElCidX: moje dwie pierdoły przyszły w kartonie na oko 25x35 cm i ze sporą ilością powietrza w woreczkach :D Jakies półtora roku temu zamawiałem gtx 760 z agito i też przyszło w jeszcze większym kartonowym pudle, elegancko zabezpieczone i karcie nic nie było, elegancko chodzi. Dobrze, że gość nagrał filmik
@ElCidX: zamawiałem sobie rok temu w uk gtx 770, karta przyszła w 1 metrowym pudle (długość) i pół metra szerokość i głębokość, całe pudło zapełnione woreczkami z powietrzem, puełko od karty owinięte w bąbelki i jeszcze karta wyłożona pianką taką jak u ciebie, tak się robi wysyłke :)

sklep ebuyer.com
@ElCidX: Zamawiałem w #!$%@? rzeczy z morele, ale zawsze z odbiorem osobistym w punkcie ;__; Wtedy przywożo do nich nie tylko moją paczkę, ale w kij innych rzeczy do samego sklepu. Polecam mocno.
Plus można od razu sobie na luzie sprawdzić czy wsio jest ok...
@Kauabang: ale bez filmiku kazaliby mu się wypchać, tłumacząc się, że zepsuł przy montażu. Kiedyś widziałem historię, jak ktoś dostał mobo z wygiętym pinem w podstawce pod procka. Nie pamiętam, czy to morele, czy agito było. To wina tej ustawy o prawie do zwrotu przez 2 tygodnie. Potem nikt tego porządnie nie sprawdza i wciska jako nowe, a potem zwala na klienta, jak się jednak okazuje, że coś jest zepsute.
@Kauabang: ale gdybyś nie miał tego nagranego to mógł byś mieć problem z wymianą, może niekoniecznie w morele, ale w części innych sklepów typu kurtmedia, nets i innych krzaków
@ElCidX: @ortofosforan: Spoko, spoko, nie twierdzę, że nie byłoby problemu z reklamacją. Odniosłem się tylko do tej wypowiedzi:

Za parę miesięcy będę zamawiać albo GTX 980 albo właśnie amd 390x i już wiem którego sklepu nie wybierać
@ElCidX: #!$%@? w pierwszych minutach to myślalem, ze pod koniec sklepowi wystawisz negatywna opinie, bo kawalek taśmy na podełku puścili a karton w ramke i na ścianie jebniesz. No bez przesady, to tylko pudełko ( ͡° ͜ʖ ͡°).