Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuje pomocy przy wyborze telefonu.

Budżet- ~600 zł

Wymagania
- nowy
- gwarancja producenta
- płynność - min. 1 GB RAM
- pamięć - min. 8 GB
- aparat bez znaczenia
- GPS
- Ekran do 5 cali.
- Gorilla Glass
- do kupienia w sklepie stacjonarnym/sprawdzony sprzedawca/sklep z allegro
- nie Dual Sim
- może mieć LTE
- Windows Phone wydaje się sensownym wyborem, ale może coś innego zaproponujecie.

Historia telefonów: xperia x8->LG L5->SE Hazel->LG L5->Pentagram Rebel 4.7->Hazel

Siostra ma Lumie 640 DS- nawet mi przypadł gdyby nie DS.

Rozmyślam nad L640 LTE/L735
#windowsphone #android #telefony
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dikon: Spoko. Myślałem, że już wybrałeś telefon, a wykopowiczów pytasz się czy zgadzają się. Tak robi 99% osób (już mają wybrany z góry)
  • Odpowiedz
@fervi: ~haha w sumie to myśle na poważnie nad 640 lte i w sumie to też pytam czy jest sens dodawać i szukać 735 :) ale nie zarzekam się bo jest jeszcze z 2 tygodnie do kupna.
  • Odpowiedz
@pieczywowewiadrze: okej nie kupię. nie lubię jak ktoś mi wmusza na siłe rzeczy które mnie nie interesują a ty tak cumplu robiłeś. Rozumiem jedną propozycję ale po 3 wpisie mnie zagrzało jak mówię ze nie to nie ;) teraz spoczko gadaj sobie z cumplem o wydajności.
  • Odpowiedz
@Dikon: dobra sory no. Czasem mi smutno ze niektorych zycie sklada sie z wielu smutnych elementow i chcialem pomoc. Jak kazdy najmniejszy element zycia bedzie Ci sprawiac przyjemnosc to bedziesz szczesliwym ludziem. A jak co minute masz mowic k---a bo kalwiatura sie tnie w telefonie to bedziesz nin stop chodzic w-------y. A bardizej osobista rEcza od telefonu to sa chyba tylko gacie. Lipa by byla jak by przez dwa lata
  • Odpowiedz
@Dikon: spoko luzik. Z nowka masz racje bo wiekszosc to skladaki ale jak jest w rodzinie albo wsrod znajomych ktos kto ma pewny egzemplarz i zmienia na nowy to wtedy warto.

3 miesiace stypendium jak sie postarasz i bedzie na nowke ;)
  • Odpowiedz
@Dikon: moja siostra ma nokie 530 ds (ds od nie ds sie roznil wieksza iloacia ramu) w promocji za jakies 300zl i jeszcze microsoft zwracal 100zl przez formularz i pizzaportal dawal 30zl to moze cos takiego kup i reszte odloz na ajfona xD
  • Odpowiedz
@Dikon: bez przesady, na miejscu szukaj blisko. sprawdzisz i wiesz co kupujesz. To widać. Ludzie naprawdę sprzedają telefony bo nie potrzebują, a nie ze chcą kogoś orznac.
  • Odpowiedz