Wpis z mikrobloga

Chciałbym sobie sprawić jakiś nowy telefon i słyszałem, że #xiaomi robi dobre rzeczy za rozsądną cenę. Niestety nie bardzo znam się na modelach, bo obecny mój telefon to 6-letnia Nokia 5230.

Ważne, żeby był ten słynny android, wifi, gps, apki i dobra bateria. Wolałbym, żeby był mniejszy, niż większy. I cena do 1000zł.

Ostatnio oglądałem Redmi 2 i parametry (ten 2GB RAM/16GB ROM) wydają się całkiem sensowne. Jest jakiś porównywalny, lub trochę lepszy model od tego?

#kiciochpyta #telefony
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@IdzieGrzesPrzezWies: "ten słynny android" wow :D
to będzie lekki przeskok po nokii. a Tak na serio skoro miałeś 6 lat telefon tzn, że za bardzo na telefon nie zwracasz uwagi a przynajmniej nie jestes geekiem, który zwraca uwagę na nowinki techniczne ze swiata smartfonów. Ergo: weź jakiegoś flagowca żebyś był to sprawdzony wybór i wysokiej klasy urządzenie ( co nie jest tożsame z horrendalnym nakładem gotówki). Poleciłbym mi4 do którego
  • Odpowiedz
@Mlucek: relatywnie nowy telefon? rok i miesiąc już ma, premiera była pod koniec lipca 2014

@IdzieGrzesPrzezWies: jak kolega wyżej, w kwocie kafla masz generalnie 2 wyjścia - albo brać teraz mi4, albo poczekać troche na redmi note 2. jeżeli inna stajnia, to u mcdogga za 950 zł jest zenfone 2.
  • Odpowiedz