Wpis z mikrobloga

  • 3
Badadook ten film jest popierdylony, lubie horrory i nie boje sie ich ogladac ale po godzinie tego zapalilem swiatlo, a potem szluga bo siedze obsrany dobrze ze nie jestem sam w domu. Kurfa jeszcze 19minut dobrze, ze sie konczy. Polecam

#horror #film #filmnawieczor
  • 10
  • Odpowiedz
@yneb: Bieda umysłowa (nazwijmy to słaby umysł lub kupa w majtkach) jest w przypadku dorosłego człowieka który siedzi w domu przy zapalonym świetle bo w filmie był duch. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Prawdziwy samiec alfa.( )
  • Odpowiedz
@GreenRanger: nie duch tylko jakiś demon bardziej oby Cię kiedyś opętał jakiś to się przekonasz, że takie rzeczy się dzieją naprawdę, znam dużo osób które boją się oglądać horrory i nie uważam żeby im to uwłaczało. Dla mnie samiec alfa ma zadbać o rodzinę i dom, Twój samiec alfa nie może bać się horrorów śmieszne masz definicje męskości.
  • Odpowiedz
@yneb: Po pierwsze, odniosę się do komentarza wyżej, mogę komentować ponieważ wrzuciłeś to na mirko i również mogę wypowiedzieć swoje zdanie więc nie bądź hipokrytą.
Teraz sam komentarz u góry. Matka wie, że ćpiesz? Dzieją się naprawdę demony z książek?
Cofam swoje słowa, to nie bieda umysłwa. Moje zdanie umieszczam w obrazku.
Oczywiście przeproszę za swoje słowa jak pokażesz mi naukowe dowody na demony, duchy smoki i inne śmieszne pieski.
GreenRanger - @yneb: Po pierwsze, odniosę się do komentarza wyżej, mogę komentować po...

źródło: comment_jZ5lQSW8AXzarLANyiTeOG40IU9Pagjq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@GreenRanger: komentuje to się w sposób kulturalny, a teksty typu gimbaza itp są na poziomie rozwoju ameby, który jak widać wstawiając mocno stare i już znudzone obrazki prezentujesz. Nie zamierzam dyskutować z Tobą bo twoje argumenty są śmieszne, a zdanie nic nie wnosi do dyskusji jesteś kolejnym ból dupcem, którego sensem istnienia jest zaprzeczaniu czyjejś opinii tylko po to by podleczyć swoje kompleksy.
  • Odpowiedz
@yneb: gdy czytam rymowankę z filmu to zawsze ciarki mnie przechodzą.

If it's in a word, or if it's in a book
you can't get rid of the Babadook.
He wears a hat
he's tall
  • Odpowiedz