Wpis z mikrobloga

#shitwykopsays #neuropa #lgbt #bekazprawakow

http://www.wykop.pl/link/2701599/#comment-30213297

>usłysz, że pedały nie adoptowałyby dziewczyny (bo przecież pedały jedyne co chcą, to gwałcić małych chłopców)
>wrzuć zdjęcia szczęśliwych rodzin homoseksualnych z córeczkami
>usłysz, że to fapfolder
>dostań minusy od ludzi, którzy kojarzą zdjęcia dwóch mężczyzn i małymi dziećmi z seksem
>i to ty jesteś ten zły
Keffiro - #shitwykopsays #neuropa #lgbt #bekazprawakow 

http://www.wykop.pl/link/2...

źródło: comment_CMkguora69kD3lFKiufL28xfrQBUUrZE.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dzikidziku:

dziecko Ci się marzy


Tak. Myślę, że będę chciał mieć w przyszłości dziecko. I najprawdopodobniej je adoptuję. A czemu pytasz? Ja nie widzę w tym żadnego związku z tym wpisem, ani w ogóle z homoseksualistami.
  • Odpowiedz
@benethor: lel, skoro ktos, kto zawsze potrafi bronic swoich pogladow i sprawnie ora probujacych go wysmiac dyskutantow "nie ma merytoryki", to ja nie wiem kto wedlug ciebie ja ma. Sporting? xD
  • Odpowiedz
@Choir: chyba kpisz. Od czasu do czasu coś palnie bardziej ogarniętego ale zazwyczaj #!$%@? jak potłuczony. I tak samo jak większość jego oponentów jak mu brakuje argumentów to słoma wyłazi.
  • Odpowiedz
@Jofiel: Daje badania, źródła, prostuje wszystkie wasze nieudolne próby manipulowania i w przeciwieństwie do was wypowiada się na temat na którym się zna. #!$%@? jak potłuczony to niestety betonowa domena, "nie znam się to się wypowiem + nie jestem pewny własnej męskości więc wylewam jad na całe LGBT aby nie pomyśleli ze jestem pedałem".
  • Odpowiedz
@Keffiro: Jeżeli nie ma kto adoptować dziecka, to lepsza para homo niż żadna, z tym że wychowywanie dziecka przez jedną płeć powoduje brak wzorców drugiej strony. Ale minusowanie za wypowiedzi, bo się nie zgadzają z twoimi poglądami też jest głupie, tak jak robiły to tamte osoby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bo nie może być tak, że jedni są traktowani przez prawo gorzej, niż inni.


@Keffiro: weź jeszcze raz przeczytaj co napisałeś : D chyba właśnie tak działa prawo, że jednych się karze a drugich nie
  • Odpowiedz