Wpis z mikrobloga

@bluehawaii91: Do książeczki wrzucili niewinnych homoseksualistów, tacy grzeczni, uśmiechnięci, nikomu nic nie robią. Ciekawe jakby pięciolatkowie zareagowali, gdyby w tej "edukacyjnej" książeczce pojawiło się takie zdjęcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sevqk: naprawdę? Równie dobrze można by wrzucić zdjęcie z gwałtu na dziewczynce i podpisać heteroseksualizm. Ech, horyzonty moich rodaków. Co was tak bardzo interesuje kto komu gdzie #!$%@? wpycha?
  • Odpowiedz
@Nabucho:

Zazwyczaj jest to lęk przed własną tożsamością.


Uwielbiam ten argument. Czyli, odwracając kota ogonem, walka z homofobią to tak naprawdę ciche wołanie o ludobójstwo giejów xD?
  • Odpowiedz
@Nabucho: To jest pedofilia, przestań mylić pojęcia. Sęk w tym, że w książeczkach pokazują homoseksualistów jako osoby "normalne", które wyglądem się niczym nie różnią, ale jak pójdziesz na paradę homosiów to widzisz ich prawdziwe "ja".
Nie twierdzę, że jest to choroba, bo homoseksualizm był już nawet w starożytności, normą było, gdy grecki filozof dymał w kakao swojego ucznia. Problem leży w tym, że przedstawiają osoby homoseksualne jako pokrzywdzone. Wierzę, że nikogo
  • Odpowiedz
@Nabucho:


Zazwyczaj jest to lęk przed własną tożsamością.

Uwielbiam ten argument. Czyli, odwracając kota ogonem, walka z homofobią to tak naprawdę ciche wołanie o ludobójstwo giejów xD?

@Bizancjum: nie. Walka z homofobią to jest uczenie ludzi zeby sie zajeli swoim zyciem a nie cudzym.
  • Odpowiedz
Sęk w tym, że w książeczkach pokazują homoseksualistów jako osoby "normalne",

Szkoda tylko, że takie pedalstwo robi czarny pr normalnym homoseksualistom.


@mikii77: no to zdecyduj się, czy uważasz normalnego geja za tego z parady czy tego co na nie nie chodzi. fuck logic.
  • Odpowiedz
ale jak pójdziesz na paradę homosiów to widzisz ich prawdziwe "ja".


@sevqk: Byłem. Wyglądają normalnie. Zdecydowanej większości nie odróżniłbyś od reszty społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@Nabucho:


Walka z homofobią to jest uczenie ludzi zeby sie zajeli swoim zyciem a nie cudzym.

I po to są te wszystkie parady na głównych ulicach miast, gdzie ludzie krzyczą co robią w swoim życiu i łóżku? #lewackalogika

@TowarEksportowy: tak. Zwlaszcza te przed palacem prezydenckim chyba co miesiac. Organizowane przez ludzi ktorzy akurat na temat sfery seksualnej przynajmniej teoretycznie nie powinni miec za wiele do powiedzenia :)
  • Odpowiedz