Wpis z mikrobloga

@eugeniusz_geniusz: 2004. Jak w każdej problem z korozją jest, ale nadkola są świetnie zrobione. Wystarczy tylko zabezpieczyć podwozie i myślę ze nie bedzie problemu. Z 3-4 lata pewnie będę chciał ją mieć
  • Odpowiedz
@bik666: w porównaniu do innych samochodów w podobnym budżecie, wygląda bardzo korzystnie moim zdaniem, ale to kwestia gustu. Po lifcie ładniejsza, owszem. Kierownica bardzo solidna, fajna, schowki też konkretne, konsola? Dla mnie jest spoko, jestem zadowolony :) Nie jest to to samo co w np. Golfie VI od ojca, ale trzeba pamiętać, że to inna epoka
  • Odpowiedz
  • 1
@Bobokkk: żeby nie było, sam kiedyś się do takiej przymierzałem, ale jak Poczytałem o korozjii w tym modelu. co z resztą potwierdzili znajomi posiadający ja, to się odechciało.
  • Odpowiedz
@Bobokkk: o stary, kumpel ma to auto, ile rzeczy mu się tam już w nim #!$%@?ło to już chyba sam nie pamięta. Ale włożył co najmniej 1x tyle, za ile je kupił.
  • Odpowiedz
  • 0
@Bobokkk: jak można jarać się srebrnym autem? A tak serio to gratki, ja dzis przejechałem 350km w jedną stronę i nie kupiłem a bardzo mi się auto podobało :(
  • Odpowiedz