Wpis z mikrobloga

Mirki nie po to pisze, by zaczynac jakas gowno burze, ale kupilem sobie ostatnio telefon z #android jako zapasowy i zeby sie pobawic, a moze odrobine przekonac ponownie do tego systemu i powiem wam

  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Stanley666: Czy ja gdzies napisalem ze jest wolny? Jak na andka jest szybki. Jak pisalem w spojlerze z przyjemnoscia bym na nim postawil ios gdyby sie dalo.To systemu w tym telefonie nie moge strawic. Jest tak k---a tragiczny ze mimo szczerych checi niestety bym sie na fakcie powiesil jesli musial bym go uzywac na co dzien do konca zycia. Straszny smietnik kodu.
  • Odpowiedz
ale wy iosowcy macie jakąś j----ą potrzebę wywyższenia swojego sprzętu raz na jakiś czas, ja mam tablet z androidem i do tego iphone i mam gdzieś jakieś porównywania, oba mają sporo wad ale i zalet, to jest prawie tak śmieszne jak walka pc vs konsole, gdzie jedna strona sobie potrafi ot tak z d--y czymś wyskoczyć i potem hehe wojna
i na c--j to
  • Odpowiedz
@Horsecook: Mojej czworeczce z 2011 czasem klawisz funkcyjny nie zalapuje, ale to dopiero od miesiaca i bateria szybko pada. Tak to jestem super zadowolona. Mialam kilka propozycji nowego telefonu z androidem ale wole swojego dziadka japko <3
  • Odpowiedz
@animetopedal: @ShipHattens:
Sluchajcie to nie proba wywolania gownoburzy tylko moje osobiste przemyslenia. Na andku spedzilem kilka lat jakis czas temu ale na ios przesiadlem sie juz tak dawno temu ze zapomnialem za co tak nie lubilem andka i wlasnie sobie przypomnialem. I tyle. Po prostu ulga wrocic na ios. Chcesz to mozesz sobie uzywac nawet nokii symbianem naprawde nie jest to moja broszka na co wydajesz pieniadze. Nie
  • Odpowiedz
@animetopedal: Tak tak, tylko 90% mirko to Android i mizianie sie po e-penisach. Na glownej za to wystarczy jakies znalezisko o Andku/WP/iOS to od razu na minusach sa z WP i iOS nie wazne co napisza.
  • Odpowiedz
@korni007: Bzdura. Wszystko zalezy jak sie uzywa tel. Potrafie i na ios i na andku z duza bateria zuzyc ja w ciagu kilku godzin bez najmniejszych problemow. Powiem wiecej w moim i6 starcza na tak samo dlugo przy identycznym uzyciu co w andku z duzo pojemniejsza bateria. Sprawdzone na kilku telefonach. Kwestia nie pojemnosci baterii co optymalizacji systemu, a raczej w przypadku andka jej brakiem. Szczerze to 5 i 5s
  • Odpowiedz
@dob3k: ja uzywam tel na 2g,do przegladania neta i fb i drenuje baterie jak chory p---b.druga sprawa,że brakuje mi możliwości dostosowania samego iOS,tak jak Androida, launchery,mnóstwo aplikacji - ogromny wybór,i fakt że lubię troche pogrzebac w systemie.iPhone'a mam od marca,ale sprzedaję go, bo po prostu nie chce sie dalej męczyć z tą baterią.
  • Odpowiedz
Jedyny słuszny tel z andkiem to HTC. Systemowa nakładka to piękna sprawa. Sam używam one Maxa, na Andku 5.0.2 z nakładka HTC sense 6.0 i jest miazga. Wszystkie srajsungi i xperie się chowają
  • Odpowiedz
@korni007: nie no tak jak pisalem zrob jak uwazasz. Tyle ze 4s to jednak troche stary model. Jesli kupiles go uzywanego to tez nie wiadomo co przechodzil. Moze bateria byla wymieniana na nie oryginalna. Co do grzebania spoko. Tez lubilem. Zarowno w malym systemie w tel ajak i w duzym systemie w komputerze tak po prostu by sprawdzic jak co dziala. Ale obecnie nie mam na to ani czasu ani
  • Odpowiedz
@dob3k: mi też na tym zależy,ale telefon ma być dla mnie funkcjonalny,szybki,stabilny,i dlugo trzymać baterię.Lubię dostosować system pod siebiei tak z niego korzystać ;)
  • Odpowiedz
@dob3k: co to za gadanie bateria trzyma w zależności ile sie używa? Jak telefonu nie bede dotykać to i tydzień wytrzyma ale co z tego? Uzywam sporo telefonu i trzyma mi minimum dzień, LTE i milion aplikacji odpalonych w tle. Xperia Z3 przy średnim używaniu trzyma spokojnie 1,5 dnia, czego nie mozna powiedzieć o żadnym iPhone oprócz 6 plusa. Spróbuj włączyć odświeżanie w tle wraz lokalizacja, porób trochę zdjeć i
  • Odpowiedz
@zimbardo: nie zrozumiales. Chodzi o porownania. Jeden mowi ze mu trzyma trzy dni a drugi ze kilka godzin a prawda jestbtaka ze to moga miec ten sam telefon tylko zalezy jak go uzywaja. Rozumiesz?
Przy srednim uzywaniu spokojnie 5s mi chodzil 1,5 dnia
  • Odpowiedz