Wpis z mikrobloga

A miałam nie bluźnić! K... ! K... ! K... !

Kończę z pomocą dla bliźnich. To jest moje #oswiadczenie i może gdy to do siebie napiszę to wreszcie zacznę się trzymać tego wspaniałego postanowienia! Dawno temu obiecałam sobie, że więcej tego robić nie będę, ale człowiek jest zwyczajnie głupi i naiwny i że tak wypada sobie myśli.

#!$%@? jedno wielkie. Ja rozumiem, że coś w życiu może się spierdzielić i to tak na poważnie, ale jeżeli nie jest to śmierć w rodzinie, w dodatku znajomi i przyjaciele skaczą nad Tobą niczym nad niemowlakiem, to czas najwyższy się ogarnąć. Ja rozumiem, że źle i dobrze wcale, ale ten miesiąc to już przesada. Może i jak Matka Teresa wyglądam z wiecznym bananem na ryju, ale nie po to się uśmiecham, żeby mi ktoś to szczęście wysysał.

Tak poważnie zapytuję Mirki z tagów #feels i #przegryw, czy Wy to lubicie się nad sobą użalać? Ja się nie czepiam, bo ten portal między innymi od tego jest, ale żeby tak w życiu?

K... zadaniowcem jestem. Problem. Rozwiązanie. Dalej.

Ale jeżeli 26 567 578 j... raz słyszę, że:

- ktoś nie ma znajomych
I wyciągam, i załatwiam, i zapraszam, a tam guwnoargumenty lecą, to się nie dziwie, że nie ma. W dodatku jeżeli tej resztce też cały czas w ten sam sposób p... od rzeczy to i ich mieć nie będzie. Wyjdź do ludzi!

- mąż #!$%@?
Załatw to z nim!

- nie ma pracy dla osoby z moim wykształceniem
Przekwalifikuj się!

- dziewczyna mnie zostawiła
Powiedz sobie, że to 'zła kobieta była' i idź dalej, a jak nie to się zmień i spróbuj jeszcze raz. Nie chcesz się zmieniać? Nosz k... to przynajmniej się zamknij. Tutaj nie ma wróżek chrzestnych i nikt nie sprawi, że zaakceptuje Cię takiego jakim jesteś.

- nie ma kasy na podróże
Jedź jako wychowawca, jedź na stopa. Jedź! Nie lubisz? Chcesz mieć all inclusive - znajdź dodatkową pracę. Nie chce Ci się? To po co zawracasz innym głowę ja się pytam?

Takie #!$%@? dla samego #!$%@?. To jest zwyczajnie niegrzeczne! Ludzie też mają swoje problemy i nie zawracają nimi innym dupy! A Twoje są już nawet z nazwy twoje! Nie przyjmujesz pomocy i trwasz w letargu to przynajmniej nie bądź wampirem energetycznym.

Ci wszyscy szczęśliwi ludzie naokoło Ciebie ciężko na swoje szczęście zapracowali, a Ty im to #!$%@?. Ja naprawdę chętnie wysłucham story o tym jaki jest problem, pomogę znaleźć rozwiązanie i z chęcią też usłyszę co później się z tym stało, ale:

MARAZM
LENISTWO
I NUDA

to coś na co zapracowałeś sobie sam i wieczne użalanie się nad sobą psując krew innym to już zwyczajnie gówniarstwo jest.

Tak dla tych co z czytaniem ze zrozumieniem mają problem: O REALNYM ŚWIECIE JEST TU MOWA!

  • 19
@janczewska: jak ktoś całe życie przegrywa to w jaki sposób ma się rozładować? zacznie w końcu podróżować, zapisze się na kurs tańca, albo zacznie sklejać modele samolotów? xD przecież to by było równoznaczne z "wzięciem się za siebie", a skoro nie chce tego zrobić to będzie tak #!$%@?ł na portalu ze śmiesznymi obrazkami ( ͡° ͜ʖ ͡°) coś o tym wiem, bo parę postów w podobnym tonie