Wpis z mikrobloga

Ja się nad tym zastanawiałem, ale ostatecznie stanęło na mocarnym piecu i midowym lapku- idzie na nim odpalić crysis 3, wiesiek i gta to już katorga, ale wyszedłem z przekonania, że


@tellet: przecież crysis 3 ma dużo większe wymagania niż gta 5, przecież cryengine 3 jako jeden z pierwszych specjalnie wspiera więcej niż 4 rdzenie bo 4 to było mu za mało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@lerner: Mi to mówisz? :D Witamy w świecie mobilnej grafiki AMD, gdzie GTA nie działało do 5tego patcha- teraz jest tak, że gta chodzi na 20fps i jest niegrywalne na najniższych-crysis 3 spokojnie szedł ponad to, owszem również na najniższych, ale to przecież laptop, ma być jako dodatkowa rozrywka przy złej pogodzie, a nie stacjonarka v2 :D.
  • Odpowiedz
  • 2
@geomag42: to w takim wypadku stać ich też na porządną stacjonarkę do gier na miejscu i pewnie stoi i na nich czeka. Laptop może być dodatkiem dla gracza, czymś na czym może mobilne pograć, ale traktowanie laptopa jako główne centrum do odpalania gier jest po prostu słabe. PC>Laptop, ale PC+Laptop jest ok ;)
  • Odpowiedz