Wpis z mikrobloga

@Pinek91:

Jest też delikatna różnica w stosunku do niektórych reprezentantów w koszykówce

Nie twierdzę że nie ma, nie widziałem wszystkich koszykarzy bez koszulek, ale jak widać fani kopanej wszystkich swoich reprezentantów bez koszulek już widzieli ( ͡º ͜ʖ͡º)
@MuzG: Chodzi o to, że wykazałeś się ignorancją (BTW jedną z najgorszych ludzkich przywar), a teraz jeszcze idziesz w zaparte jak dzieciak, który nie potrafi się przyznać do błędu.

Twoje wywody są cholernie żenujące kiedy spojrzy się na nie z perspektywy osoby, która zna się na piłce.
@MuzG: Człowieku, napisałem Ci już, że używanie "bólu dupy" jako argumentu jest idiotyczne. Irytujesz ludzi tym, że sie nie znasz, a pieprzysz głupoty. Rozumiesz o co chodzi?

Wogóle po co udzielasz sie na tym tagu? Lubie oglądać NBA, NFL i wiele innych sportow, ale nie musze nikomu udowadniać, że mój sport jest lepszy. Tymczasem tutaj co chwile trafi taki idiota z kompleksami.
@bossbb: @Klinghoffer:
Ale się ślicznie chłopaki zaczerwienieliście z tej złości ;) Ja tutaj sam się przyznaję że kopaną mam gdzieś, ale zapiekło tak mocno, że muszę przyznać się raz jeszcze że się nie znam, żeby Panom ułożyło. Poluzujcie gacie cumple bo się spięliście jak na pierwszej randce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
niepotrzebnie się wypowiadasz skoro się nie znasz, z mojej strony to wszystko.


@Klinghoffer: Niestety dla Ciebie na mikro ma prawo wypowiadać się każdy - ten kto się zna, ten kto zna się trochę, jak i ten kto nie zna się w ogóle. Nie moja wina, że jak napotykasz na post człowieka który się nie zna, to pieczenie jest tak mocne, że prowadzisz dysputy przy komputerze już od dwóch godzin, tak bardzo
@RoHunter: Ustawił się następny do kolejki - no to jedziemy. Jaki następny inwektyw w moją stronę usłyszę, tylko tym razem poproszę o coś bardziej soczystego, chcę się poczuć naprawdę poniżony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wonziu:

ale zainteresował mnie fakt, że idol mojego dzieciństwa był w więzieniu... ()

Nie dość że pewnie łatali go w kakao, to jeszcze starego mu wytatuowali na klacie ()