Wpis z mikrobloga

@Klinghoffer: Za to reprezentanci w kopaną "Miszczowie Śfiata". I jedna i druga reprezentacja ssie, ale przynajmniej ta od koszykówki jakoś wygląda.
  • Odpowiedz
@MuzG: Jeszcze jakiś czas temu przyznałbym Ci rację, ale na tę chwilę mamy kadrę na całkiem spoko poziomie, której w ogóle nie musimy się wstydzić. Nie porównuj jednych do drugich, bez przesady.
  • Odpowiedz
@Primusek: @Klinghoffer: Nie znam się na piłce nożnej, nie interesuję się tym sportem, po prostu ostatnio na mirko przewijały się zdjęcia gdzie wyśmiewano "atletyczną budowę" ciała reprezentantów polski w kopaną.
  • Odpowiedz
@MuzG: No z tego co pamiętam, to np. Lewy jest #!$%@? herkulesem. Domyślam się, że taki Glik, Krychowiak, Jędrzejczyk, czy Piszczek też mu nie wiadomo jak nie ustępują.

A tutaj widzimy ile w sportach znaczy sama sylwetka... jak komuś zależy tylko na sylwetce to może powinien się zabrać za kulturystykę
W.....R - @MuzG: No z tego co pamiętam, to np. Lewy jest #!$%@? herkulesem. Domyślam ...
  • Odpowiedz
@Klinghoffer:

Prawdopodobnie widziałeś zdjęcia Murawskiego albo tych dwóch chłystków z Lecha Poznań, którzy nie stanowią w żaden sposób o sile kadry.

To właśnie chyba były te zdjęcia, jak mówię opieram się tylko na wiedzy wyczytanej z mirko (i to jeszcze całkowicie przypadkiem) bo kopaną mam głęboko w poważaniu.
  • Odpowiedz
Tak jak napisałem, piłka nożna to dla mnie podsport, nie każdy zresztą musi ją lubić.


@MuzG: Można jej nie lubić, ale to nie powód by pisać na jej temat bzdury skoro jak sam przyznałeś nie masz pojęcia o temacie.
  • Odpowiedz
@No25: Ależ zapiekło jak widzę :P Ja tu na luzie piszę, jeszcze oficjalnie przyznając się że nożną mam gdzieś, ale widzę że obrońcy reprezentantów twardo ich bronią. Szkoda tylko że kiedy reprezentacja kopanej gra jakiś mecz to pod tagiem na mirko same pociski w stronę zawodników ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz