Wpis z mikrobloga

Mirko pomóż ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie znam się na #komputery, a pograła bym w GTA V i inne ciekawe #gry. Niestety, GTA na moim prawie 3 letnim komputerze nie chodzi zbyt najlepiej w dodatku tylko na średnich detalach. Tak się zastanawiałam nad ulepszeniem komputera, ale nie mam pojęcia czy ma to sens. #pcmasterrace co o tym myślicie? W dodatku musiała bym oddać do jakiegoś informatyka, bo sama ze składaniem sobie nie poradzę. ( ͡° ʖ̯ ͡°) A może lepiej kupić konsolę? Jak już to brać #xboxone czy #ps4?

Prawie bym zapomniała o specyfikacji. Mam nadzieję, że wszystko dobrze podałam, wzięte z faktury

Intel Core i3-3220 BOX
MSI B75A-G43
MSI Radeon HD 7850 1GB
Crucial Ballistix 8GB 1600 MHz
Seagate Barracuda 7200.12 500GB
Be quiet! Pure Power L8 CM 530W

Aha, budżet tak do maks 1500pln
  • 29
  • Odpowiedz
@XxmalinkaxX:
Bierz Xbox One ( ͡° ͜ʖ ͡°)

XO > PS4
1. Graficznie nie widać różnicy, no chyba, że siądziesz centralnie przed TV i zaczniesz na chama sprawdzać detale, to wtedy delikatnie na prowadzenie wyjdzie PS4.
2. PS4 się grzeje i hałasuje a XO zdecydowanie mniej bo ma zewnętrzny zasilacz.
3. Rzadko gram on-line, ale z tego co czytam w necie to Xbox Live jest znacznie stabilniejszy
  • Odpowiedz
@XxmalinkaxX: W sumie to z tego kompa da się coś skręcić. Musisz wymienić procesor i kartę graficzną. To w zasadzie tyle :)
Wymiana karty to prościzna, procesor trochę gorzej. Pomyśl czy nie masz w rodzinie kogoś trochę bardziej ogarniętego w tej kwestii. Jeśli nie, to poszukaj poradników w necie, które wyjaśniają jak wymienić procesor w komputerze, bądź bardzo ostrożna i dasz radę. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@Gh0st: hehe
1. To jest plus Xboxa? Że różnicy z daleka nie widać XD? A tramwaj też nazwiesz pociągiem ( ͡º ͜ʖ͡º)?
2. #!$%@?.gif Miałeś PS4 dłużej niż "u kolegi przy piwku w odwiedzinach"? Ja się na temat głośności Xboxa nie wypowiem bo go nie mam... za to mam PS4 które jest bardzo ciche....
3. nieznamsięalesięwypowiem.jpg xD Ale tak serio to masz tu trochę racji... PSN
  • Odpowiedz
graficznie nie widać różnicy między 720p a 1080p?


@unclefucker: Wymień z 2-3 tytuły, które na PS4 mają 1080p a na XboxieOne 720p...

W padzie od xo można wymienić baterię na akumulatorki, które trzymają 10x dłużej niż te od ps4.
PS4 ma szybsze pamięci? Xbox ma szybszy procesor... Różnice są baaardzo niewielkie w obu przypadkach.
  • Odpowiedz
@XxmalinkaxX: Polecam kupić konsolę do gier, a komputer zostawić do pozostałych rzeczy. Sam tak zrobiłem bo nie miałem ochoty ulepszać komputera co jakiś czas.

Co do Xbox vs PS4. Ja wybrałem XONE. Chociaż PS4 też jest świetne.
Co na korzyść PS4.
To chyba tylko to że ma minimalne lepsze bebechy, ale niewiele to zmienia w grach które są wydawane na obydwie konsole bo są praktycznie takie same. Większa różnica będzie tylko
  • Odpowiedz
@mOOd: xbox ma szybszy procesor? Dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°). PS4 ma dodatkowo lepszą grafikę. Do akumulatorków musisz mieć ładowarkę ( dodatkowo muszę dokupić te akumulatorki, w ps4 mam to w cenie. Tutaj podpinam sobie pada pod konsole. Pierwszy lepszy tytuł to wiedźmin. 70% konsol na świecie to ps4 ale niektóre wykopki jak zwykle inne nie mając podstawowej wiedzy.
  • Odpowiedz
@unclefucker: Nie widzę różnicy bo nie oglądam porównań, tylko rozkoszuję się grą. Ludzkie oko i tak zazwyczaj nie wyłapuje więcej niż 30 FPS. A gry mi chodzą wszystkie płynnie i bez zacinania :) Ale jak już tak bardzo chcesz to potwierdzam PS4 ma lepsze bebechy co pisałem wyżej.

Poza tym nie mam zamiaru się sprzeczać bo już powiedziałem że żadną konsolą bym nie pogardził i mój wybór padł na xboxa ze
  • Odpowiedz
@unclefucker:

xbox ma szybszy procesor? Dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°).


Xbox one 1,75ghz, PS4 1,6ghz. Nie wiem co w tym śmiesznego?

Do akumulatorków musisz mieć ładowarkę


Jest w zestawie.

Pierwszy lepszy tytuł to wiedźmin


Wiedźmin 3 na xbox one chodzi w 900p a nie w 720p. Podasz jakiś tytuł, który na ps4 jest w 1080p a na xone w 720p?
  • Odpowiedz