Wpis z mikrobloga

Cześć ludzie z #lodz ! Pod wpływem wpisu @Eutanazja oraz dyskusji z @mattommottam wyszedł pomysł, żeby zrobić tag dla wszystkich ludzi z Łodzi, którzy chcieliby się odchudzić :). Celem jest wymiana informacji na temat wszystkiego, co nam pomoże w odchudzaniu, a co jest w Łodzi + może nawet jakieś inicjatywy własne w przyszłości (np. wspólne spotkanie na marszowanie/bieganie/pływanie). Zapraszamy wszystkich na #lodzchudnie :).
#lodz
thus - Cześć ludzie z #lodz ! Pod wpływem wpisu @Eutanazja oraz dyskusji z @mattommot...

źródło: comment_uxVoDjFFiiIKnJpYERfZRlIhgwM0fGLN.jpg

Pobierz
  • 18
ciężkie przysiady dadzą duże lepsze efekty niż to całe cardio


@Gacrux: prawdopodobnie tak ale przy żelastwie ciężej plotkować niż spacerując ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@thus: U mnie było to samo, trzeba go oszukać ( ͡ ͜ʖ ͡)
Najpierw wywaliłem z diety wszelkie węglowodany a jadłem ile chciałem, jak przestało działać to węglowodany wróciły, ale ograniczyłem ilość jedzenia w ogóle.
Po utracie wagi poczułem się znacznie lepiej, a zrzucam bo w ciągu roku przytyłem 17kg - zmiana pracy z mocno wymagającej fizycznie, na pracę siedzącą bez zmian przyzwyczajeń żywieniowych.

jak zrzuciłem
@thus:
@Leniek:
Kilka lat temu, gdy byłam jeszcze małą dziewczynką miałam dietę. A że chodziłam do szkoły a resztę dnia potem spałam, niewielki wysiłek fizyczny. Na głupiej 28 dniowej diecie potrafiło mi zlecieć prawie 5kg i 3,5cm w biodrach. Teraz juz nie jest tak łatwo, zdrowe jedzenie jest droższe od gównopożywienia. I tutaj nikt mi nie powie, że owies, kuskus czy brokuły mimo że są tanie - da się jeść
@Eutanazja: Znam ten ból, bo z kasą nie jest super. Ze sportu szukam czegoś za darmoszkę lub prawie za darmo, a przy tym fajnego. Na razie myślę o rolkach, bo stoją i się kurzą, a z dupy chętnie bym schudł ;P! Z dietą to samo - w miarę tanio i kreatywnie :). Na mięso póki co mnie stać, ale już rzygam monotonią ;P