Wpis z mikrobloga

#!$%@?, ktoś mnie #!$%@?ł na 4 tys. złotych.
Właśnie budzi mnie sms, że wypłata z bankomatu nie powiodła się (bo na szczęścię więcej na tym koncie nie miałem, zresztą limit dzienny wypłat to 5 tys).
Patrze a tu taki #!$%@?.
Kartę już zastrzegłem. Swoją drogą jak to możliwe, że ktoś dostał mój numer karty i PIN?!
Jakie są szansę na odzyskanie kasy po reklamacji w banku (moim zdaniem powinni to wychwycić - miejsce wypłat Mumbai)?

#bank #banki #mbank #bezpieczenstwo
budyn - #!$%@?, ktoś mnie #!$%@?ł na 4 tys. złotych.
Właśnie budzi mnie sms, że wypł...

źródło: comment_jb1e0KxAHyDmO4pD385sCUFBd9RoDv9r.jpg

Pobierz
  • 146
  • Odpowiedz
to jest właśnie powód dla którego pieniążki leżą u mnie w domu


@yeloneck: jak się ma "pieniążki" to trzymanie w domu może i jest jakaś alternatywą, jak się ma pieniądze to są rozsądniejsze rozwiązania: limity wypłat i nie trzymanie kasy na koncie, do którego ma się kartę do codziennego użytkowania w bankomatach czy necie ;)
  • Odpowiedz
@budyn @robertoson: Mój ojciec kiedyś też padł ofiarą skimmingu i pewien bank który w nazwie miał Invest ;-)przez kilka miesięcy wciskał kit że to nie ich problem. Najpierw że trzeba reklamacje, potem jakieś odwołanie, potem że wymagają pisma z policji że sprawa została zgłoszona a na koniec jeszcze jak już osobiście stary pojechał i #!$%@?ł w placówce jakiegoś kierownika to łaskawie kasę zwrócili ale bez prowizji (za wypłacanie kasy za granicą).
  • Odpowiedz
@budyn: Ja kiedyś grałem w WoT, o dokonałem z 10 mikro płatności w ciągu 3 godzin. Po kolejnych dwóch godzinach dzwonili do mnie z banku, z pytaniem czy były to płatności autoryzowane ツ
  • Odpowiedz
Złóż rekramacje jako nieautoryzowane przelew z konta i tego się trzymaj, bo bank będzie ci co innego wmawial


@budyn: Kupowałeś coś z tego konta od majfrendów?
  • Odpowiedz
@budyn: prosimy o natychmiastowe złożenie reklamacji oraz powiadomienie organów ścigania o sytuacji.

Pozdrawiamy
Zespół mBanku

Zespół mBanku, zapraszamy do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszej oferty.
  • Odpowiedz
@budyn: dlatego pod karty kredytowe mam podpiety ROR na ktorym mam 500zl (samo sie uzupelnia)
jak za cos wiekszego chce zaplacic robie przelew wewnetrzny na ROR i tyla
  • Odpowiedz