Wpis z mikrobloga

@Cacor: Rozumiem, że różowy pasek to jest twoja dziewczyna? Jeśli tak wiele Ci w niej nie pasuje, to po co z nią jesteś? W tym momencie unieszczęśliwiasz nie dość, że siebie to i ją. Może chociaż spróbuj wypisać jakieś pozytywy.
  • Odpowiedz
@lili90: Dobry pomysł z tymi pozytywami. Mamy prześliczne kochane dziecko, mieszkamy razem 6 lat mamy mieszkanie, kredyty i rodzinę.
  • Odpowiedz
@Cacor: Każdy ma wady, nie zapominaj. Jestem pewna, ze gdyby jej dać kartkę na której mogłaby wypisac Twoje wady lista również nie byłaby krótka. To wszystko dlatego, że ludzie z natury bardziej skupiają się na negatywach, niż na pozytywach. Takie wypisywanie nic nie da, a tylko przyprawi Cię o większe wątpliwości niż masz już teraz. Jeśli masz jakis konkretny problem z dziewczyną, poszukaj jego rozwiązania. Szczególnie jeśli macie dziecko, jest o
  • Odpowiedz
@noicoztego: Może zbyt przyziemnie potraktowałem to pytanie, nie dodałbym kredytu na listę pozytywów, dziecka też raczej jej cechy charakteru niż rzeczy materialne.
  • Odpowiedz
@lili90: Chłop nabazgrał ponad 2 kartki A4.. to nie skupianie się na negatywach, tylko problem, pytanie czy to on jest pierdołowaty i wszystko go "krzywdzi i boli" czy ona jest tak toksyczna, a trzymanie się kogoś bo kredyt i dziecko to prosta droga do sznura.
  • Odpowiedz
@lili90: @Retrospekcja: Może być i tak że to ja jestem #!$%@?, dlatego mam #mindfuck. Idziemy do psychologa razem ale ja boje się jej cokolwiek powiedzieć że coś mi w niej nie pasuje bo od razu mam 10 rzeczy (od niej) które ja robię źle i dlatego ona taka jest a nie inna.. w ogóle nie powinienem tego tu pisać za dużo złych ludzi z naszego otoczenia może to przeczytać...
Cacor - @lili90: @Retrospekcja: Może być i tak że to ja jestem #!$%@?, dlatego mam #m...

źródło: comment_qVSbgHltDzFMOm5PFnc0C9aeviJvCU02.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
@Cacor: Tu nie chodzi o to, że któreś z was jest nienormalne, tylko o to, że macie problem, który trzeba rozwiązać. Uważam, że bardzo dobrze, ze idziecie wspólnie do psychologa. Jeśli chodzi o jej zakrzyczenie Ciebie, to niestety, ale ona czuje, że ją atakujesz i odpowiada tym samym, ponieważ dodatkowo jest to kobieta, czyli emocjonalność duża, mówi wszystko to, co jej nie pasuje z szybkością karabinu maszynowego. Po prostu nie umiecie
  • Odpowiedz