Wpis z mikrobloga

Nieprawidłowe 9 godz. temu przez ****

komentarz: Kanały YouTube oraz blogi nie mające charakteru reklamowego nie są spamem.


#dziendobry, mirkowie
Taki widok mnie zastał rano, jak sprawdziłem zgłoszenie wczorajsze. tl;dr Mirabelka od czterech dni na wykopie, non-stop wrzuca filmiki z jednego kanału.
Dla mnie ewidentny spam, ale najwyraźniej z adminami mamy różne spojrzenie na tą samą sprawę.
Zgadzam się, że Kanały YouTube oraz blogi nie mające charakteru reklamowego nie są spamem, no okej. Ale spamem samo w sobie jest wrzucanie na taśmę masy filmików, zjednego kanału, o jednym temacie. Gdzie tu chęć zaspokojenia ciekawości wykopków?

Pozwolę sobie zasymulować sytuacje:
1. Wykopek wrzuca link do kanału yt (bo tak też można, no nie?) i każdy może zobaczyć sporo filmików.
2. Wykopek wrzuca link do filmiku, jednocześnie linkując kanał; ten filmik jest najfajniejszy, a resztę też warto obejrzeć.
3. Wykopek wrzuca n^n linków do filmików z jednego kanału, bo wszyscy mają zobaczyć, wszystko.

Pierwsze i drugie wg. mnie, zgadza się z tym, co admin napisał w komentarzu do zgłoszenia. Ale trzecie nie dotyczy już tej samej materii, tylko wręcz zalewania treścią (więc też flood). Dodajmy jeszcze, że zielonka (taki rasizm w moim wykonaniu, ale zielonki to zwykle spamerzy albo zakamuflowana opcja mirkowa, którzy nie chcą pisać kontrowersji pod swoim nickiem).

To już nie pierwszy raz, że zgłoszenie tego typu zostało odrzucone (z tym też różnie, czasami jest, czasami nie jest odrzucone...) i mam wrażenie, że trzeba jakiś porządek z tym zrobić.

Proszę o dyskusję i opinię #administracja.

#gorzkiezale #oswiadczenie #wykop #zielonkispamujo
  • 1