Wpis z mikrobloga

Orientuje się ktoś w #akademik #pwr #wroclaw? Nie wiem które wybrać jako preferowane, bo od wewnątrz widziałem tylko jeden i to z uniwerka przyrodniczego - talizman (podobało mi się)

Słyszałem, ze T-15 jest po remoncie i jest okay, i że ogólnie wittigowo takie super, ale czy nie lepiej mieszkać w tych mniejszych - T-3, T-4? Bardziej zależy mi na spokoju niż imprezach za ścianą.
#pytanie
  • 11
@droptable: t-15 było remontowanie w 2010 roku. T-19 jest świeżo po remoncie, remontowane jest t-18/22. T-3 i T-4 osobiście nie polecam, bo łazienki są na korytarzach, a nie na "modułach". Jak chcesz mieć spokój, to polecam niższe piętra i nie od strony placu - jeśli idziesz na "Teki". Jak nie będzie Ci pasować, to po miesiącu/dwóch będzie dało się już przenieść.
@droptable: t 15 i t19 teraz wyremontowane sa, imprezy to zalezy od tego kto mieszka w module, ale jak jest jakies swieto to spokoju miec nie bedziesz, t-3 i t-4 sa spoko, bo kazdy zna kazdego, ale lazienki to dramat, idz na teki do t15, t16 i t17 raczej slabe warunki
@murgal: @laki1: @smatthy: @push3k-pro:
mam pokój z kumplem na wszelki wypadek gdyby mnie nie przyjęli, ale to jest koszt ~550zł i wcale nie jest blisko bo w okolicach Kromera, no i tak sobie myślałem, ze w akademikach poznam więcej ludzi, lepsza współpraca i takie tam..
Mogę zaznaczyć dwa, to może t15/t19 + t3/t4, chociać jakoś trudno mi uwierzyć, że to naprawdę gra jakąś rolę
@droptable: Ja mieszkałem właściwie w każdym akademiku, w tym w tych sprzed remontu i powiem Ci, że możesz spokojnie walić do t16 i t17. Nie jest tak wcale gorzej niż w t2, t3 i t4. Zresztą cena mówi za siebie.

Niemniej, gdziekolwiek byś nie poszedł, unikaj Chińczyków i gościa o nazwisku Ciopcia.
@droptable: Chińczycy śpiewają pod prysznicem, syfią po module, plują, bekają, chrząkają na cały moduł, nie sprzątają, śmiecą i mają wiele dziwnych zwyczajów np #!$%@?ć się przy innych. Co do Ciopcia, to jest całkiem wesołym kolegą. Dopóki z nim nie mieszkasz.