Wpis z mikrobloga

Moja różowa zamówiła sobie, pomimo moich sprzeciwów, te tabletki odchudzające Lipocare od firmy najmłodszego milionera w Polsce, pana Kaszubskiego czy jakoś tak. Ma ktoś jakieś potwierdzone dane czy to w ogóle jest bezpieczne do zażywania? Martwię się o nią, ale umysłu nie idzie zmienić.

#rozowepaski #kaszubski #odchudzanie
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Edom: Nie wiem jak tam u Ciebie z uczuciami i zaawansowaniem w związku, ale jako stary chłop powiem Ci, że jak kobieta robi takie głupoty to jej nie przejdzie i jako żona to ona będzie powodem wielu Twoich zmartwień i krótszego życia.
O ile głupich facetów, których żony wyprostowały znam kilku, to te kilka wyjątkowo pustych kobiet jakie znam zostały pustymi także po ślubie i dzieciach i to co wyczyniają
  • Odpowiedz
@Edom: Mnie zawsze rozwala to, że kobiety nabierają się na te cudowne specyfiki. Najlepsze jest, że w reklamie każdej pojawia się mniej więcej takie zdanie: W połączeniu ze zbilansowaną dietą i aktywnością fizyczną można zgubić zbędne kilogramy! Czy naprawdę tak ciężko pojąć, że nadprogramowe kilogramy można zbić wyłącznie dzięki w/w czynnikom BEZ TABLETEK? A widziała ostatnio jaka była afera z Kaszubskim? Jeśli tak i pomimo to chce pompować kasę w
  • Odpowiedz
  • 0
@Edom: Zero cukru, mniej tłuszczu, czytanie etykietę i ćwiczenia, a gwarantuje efekty, bo na tableteczkach to nie schludnie XD
  • Odpowiedz