Wpis z mikrobloga

@onomatobeka: No to jakiś radom powiedział, że generacja kończy sie za 3 lata. No spoko to ja już może napisze do Sony, żeby nie produkowali więcej konsol bo jakiś ziomuś sapnął, że za 3 lata muszą robić kolejną.

@onomatobeka: bo to zajebista gra dla każdego, serio i na pewno sporo osób kupi jeszcze PS4 dla nowego Uncharted. Natomiast np. Halo to już nie są klimaty dla wszystkich (tak jak zresztą Killzone). Ogólnie obecna generacja to gówno jeśli chodzi o exy i w ogóle się nie powinno na nie patrzeć, a jednak w grach które są na obie platformy lepsze osiągi ma PS4 i tu bym upatrywał przewagi Sony.

A
@onomatobeka: nadal jakoś nie opadły mi gacie na wieść o tych ekskluziwach xD Może nie mój klimat po prostu okej, może dla Forzy warto by było, ale z drugiej strony na PS4 mam Project Cars, zaraz Assetto Corsę i w dodatku zbliżające się Gran Turismo.
@onomatobeka: Wypowiedz jakiegoś wanabe ProGejmerJutubera z całymi 2200 subskrypcji jest prawda prawdziwa!!!11oneoneone. Sony już się pewnie dowiedziało i właśnie popełniają zbiorowe harakiri tępymi nożyczkami.
Żeby te głupoty co chłopak opowiada były prawda niech na początek Xkloc sprzeda sie w większej ilości sztuk choćby w europie, niech w końcu powstanie rynek używkami do klocka w Polsce. To wtedy możemy powrócić do tych prawd objawionych i podyskutować.

ps nie wiem kto ogląda w
@onomatobeka: Niestety juz nie mogę edytować poprzedniego wpisu, ale wychwyciłem kolejna głupotę co jest w filmiku opowiadane.
Bloodborne w milionie kopi sprzedało się w niecały miesiąc po premierze 24 marca premiera światowa, a juz 14 kwietnia było info o tym ze właśnie sprzedano milion kopi gry.Myślę ze doliczając obroty używkami to juz lekko z 3mln osób tej gry spróbowały, jak nie wiecej ( plus ostatnie promo na PSN na ta gre).
@LosB: nie trzeba oglądać, żeby zauważyć trend, przynajmniej wśród moich znajomych - coraz więcej osób sprzedaje swoje ps4, żeby zakupić xone. Nawet ukochany przez mirko Ojciec Makuła o tym wspomina co jakiś czas na strimie ;(

ad. ps2 - często osoby posiadające/zastanawiące się nad zakupem nextgenowej konsoli nie mają mocnego PC'ta, więc żadna to dla nich pociecha, że tytuł pokaże się desktopie.

ad. ps3 xDDDDD jakoś nie pamiętam tych trudnych początków
@onomatobeka: No to pamiętamy rożne początki Xklockowego lajfa, jakoś moji znajomi co chwile jęczeli ze "nie dosyć ze płacą to gówno nie działa" . Co do zaplecza sieciowego to przecież klocek nie zawdzięcza tego ze jest taka zajebista konsola itp tylko temu ze ich właściciel jest producentem najczęściej stosowanego systemu operacyjnego i miał wiele lat na niekończące sie zmiany rozwiązań sieciowych. ( po drodze tez zaliczył pierdyliony fuckupów)

Do twojej odpowiedzi
@LosB: Z Twojej wypowiedzi wynika że XLG znasz tylko z opowieści. Ja z xbox live korzystam co najmniej od 8 lat i z tego co pamiętam to wtedy live działał lepiej niż dzisiaj psn+. Patrząc z perspektywy tych 8 lat i porównując rozwój tych usług, jakby nie patrząc psn był już wtedy to mam pytanie do Ciebie: ile lat jeszcze potrzebuje Sony by dorównać do konkurencji?
Co do ex-ów co Sony
@norbw74: Z mojej wypowiedzi ani słowa nic nie wynika ile czasu i czy miałem Xklocka. (miałem takowego na zasadzie zamian ze znajomymi za ps2 a później jak wybywali na dłużej czasem sobie go brałem)
Co do pytania jak długo jeszcze sony zajmie.. cóż M$ mial czas od 2002, przy premierze 360( 2005?) komedie jakie były z live były identyczne jak w PSN. Ludzie jęczeli ze maja placic za coś co nie
@LosB: w jakim Ty świecie żyjesz, jakie 13lat Microsoft potrzebował? Ktoś w komentarzu powyżej wspomniał, że od 8lat korzysta z xlive i niby oferował lepsze działanie już od początku niż psn ;>
Ja natomiast nie pamiętam, żeby podczas trwania dwuletniego abonamentu psn był okres dłuższy niż tydzień-dwa, kiedy to nie napotkałem żadnego problemu w działaniu psn
@LosB: Piszesz tak jakby psn powstało w tym roku o ono jest już od czasów ps2 i kto lepiej wykorzystał ten czas. Myślisz że live stoi w miejscu i się nie rozwija.
Sony sprzedało 2x więcej nextgenów i co ma z tego gracz?
Odpowiem gracz stał się dojną krową- podwyżka psn, oszukane remastery zamiast nowych exów.
Ja się na to nie zgadzam i to mi nie pasuje. Są ważniejsze rzeczy niż
@norbw74: Nie wiedziałem ze towary konsumpcyjne stały sie środkiem walki z systemem kapitalistycznym. " walczę ze złem kupilem xboxa"

@onomatobeka Trochę nie wiem co ci odpowiedziec? sprzedałeś juz ps4 ? czujesz sie uwolniony ? rozumiesz ze nie kazdy musi zgadzać sie z kolesiem z jutuba ktory jak chyba wypunktowałem mówi co 2 zdanie bezedury pod publiczke ?

Zamykając ta juz za długo trwajaca bezsensowna wymianę poglądów, czy zawsze jest tak ze