Wpis z mikrobloga

Ekipo z #modameska pytanie jest.

Wybieram się na wesele do koleżanki mojego #rozowegopaska generalnie nie znam ludzi, więc wybitnie nie chce mi się wbijać w granatowy garniak i postanowiłem postawić na coś "smart casual". W tym wypadku niebieska marynarka Próchnik Anzio 2, beżowe chino Hugo Boss Slater-W (na zdjęciu) uzupełnione przez brązowe oksfordy Bullboxer i białą klasyczną koszulę od Daniela Hechtera.

Teraz tak się zastanawiam czy taki zestaw nie będzie "zbyt luźny" na taką okazję jak wesele.
Pobierz valdo - Ekipo z #modameska pytanie jest. 

Wybieram się na wesele do koleżanki moje...
źródło: comment_q0ITSEf3jytLkgYWEyddrDiKiJgLqxCy.jpg
  • 12
@urwisjakichmalo: no właśnie tu jest problem, bo w południe, w środku sierpnia, pełny garniak to jest grube overdressed ;)
marzę o tym by na Śląsk przywędrowała moda z reszty Polski by robić weselicho popołudniem, najlepiej późnym
@Mit_o_chondriach: Nie wiem kto wymyślił. Wiem tylko tyle, że ja sam odkąd rzuciłem w cholerę robotę w której musiałem być przez 10h dziennie wbity w garnitur, to już do niego nie wracam.

Jedyny wyjątek zrobiłem na weselu brata i to by było na tyle za ostatnie 5 lat.

Ze względu na to, że "zmieniła mi się" rozmiarowka, nie mogę wykorzystać żadnego z garniturów, które mam w szafie, a szczerze nie mam