Wpis z mikrobloga

@powdertrader: zależy od godziny, w tych godzinach najbardziej uczęszczanych to sa ze 2-3 pociągi co 10-20 minut wiec spoko nie za dużo, ale wystarczajaco i szybko 15-20 min i jestem na mikolajowie zamiast 1h z przesiadkami i omijasz korki rano i popołudniu. Jakoś niedawno wyremontowali dworzec wiec jakoś to wyglada. Uprzedzam pytanie o spóźnianie sie przez ostatnie 3 lata spoźnił mi sie pociąg 3 razy.
  • Odpowiedz
@pyszotka: W moich stronach zawsze krecili beke z niedzielnych kierowcow, co to jadac do Wroclawia zostawiaja auta na psim polu bo za trudna dalsza trasa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pyszotka: Zawsze mnie dziwi jak szybko ludzie są w stanie stworzyć podziały, a czasem wydaje mi się że Polacy opanowali tą sztukę do perfekcji. W jakimś alternatywnym wszechświecie ten wpis jest o tym że fajnie będzie jak powstanie dobre połączenie komunikacyjne z "Psim polem" aby mogło ono być pełnoprawną dzielnicą Wrocławia.

PS. Nie jestem z Wrocławia, mieszkam w Krakowie i domyślam się że owo "psie pole" jest czymś na kształt
  • Odpowiedz