Wpis z mikrobloga

Mireczki zastanawiam się nad kupnem diablo 3, powiedzcie mi czy warto?
Swojego czasu dużo pykałem w d2 lod oczywiście po battlenecie, miałem dobrze ubrane postacie pod każdy rodzaj rozgrywki czyli PvP, PvM, uber itp.
Obawiam się, że d3 nie będzie miało takiego klimatu jak d2.

#diablo3
  • 14
@Ronski: Przede wszystkim Diablo3 jest diabelnie... proste. Przez całą grę (single) użyłem może łącznie max. 10 mikstur leczniczych. Jest krótkie, proste, przewidywalne, nudne etc. W dodatku nie ma klimatu dwójki, jest takie bajkowe jakieś...
W multi nie ma co grać po wyłączeniu domów aukcyjnych.

Jak chcesz się przekonać to na battle.necie możesz ściągnąć diabolo i przejść za darmo pierwszy rozdział.
Godzina zabawy niecała więc już to może Ci coś powiedzieć.
@seeksoul: taa, proste. I to w porównaniu do D2. Proszę, w d2 z 3 itemami byłeś praktycznie nieśmiertelny, jeszcze brałeś BO z barba i mogłeś z zamkniętymi oczami latać po piekle. Tak, grałem hc w dwójkę i nie pamiętam już kiedy jakaś postać mi padła. W trójce masz elity z chamskimi affiksami, które naprawdę są męczące. W ogóle twój post wygląda jakbyś grał tylko w podstawkę, dodatek zmienił naprawdę dużo na
@Ronski: w demo nie ma 4/5 contentu który zachęca do dalszej gry, w D3 granie zaczyna się od wbitej 70 i trzaskaniu paragonów na szczelinach i bicie jakichś rekordów
@Ronski: Mnie trochę rozczarowało, ale nie mam RoS tylko podstawę(podobno z dodatkiem jest o wiele lepiej). Więcej zabawy miałam z D2 lub Diablo z modem belzebub. Zaznaczę też,że grałam tylko na singlu,więc nie wiem jak wygląda rozgrywka w grupie.