Wpis z mikrobloga

Jako, że zacząłem się zastanawiać nad swoją dalszą ścieżką kariery, myślę nad pójściem w stronę logistyki, transportu, magazyniera. I tu pojawia się pytanie. Czy warto robić kursy w zawodzie magazyniera, logistyka itp.? Wiem po sobie, że odnalazłbym się w pracy polegającej na np. ogólnej pracy na magazynie, wysyłaniu, przyjmowaniu i sporządzaniu dostaw. Warto inwestować swój czas w rozwój pod tym kierunkiem? Jest na to wzięcie? Jak z pracą w PL i na zachodzie?
#pracbaza #logistyka #praca #pytanie #pytaniedoeksperta #korposwiat #kiciochpyta
  • 3
  • Odpowiedz
@manita: Na wózek widłowy sie przydaję jak myślisz o takim charakterze pracy. Hajsy da sie z tego calkiem przyjemne zarabiać ale o tym mało kto wspomina. U prywaciarza zdarzy się, że będziesz pracował 2h i 6 sie obijał, albo pracowal 10 za grosze. Trzeba miec troche szczęścia i znajomości żeby znaleźć fajna prace magazynową. Popytaj znajomych w różnorakich hurrowniach jak takich posiadasz albo na spontan wjezdzaj do firm ;D
  • Odpowiedz
kurs na wozki juz mam, ale w mojej miescinie nie ma ciekawych ofert pracy. bardziej mysle o emigracji, a w pl zrobic " podstawowe doswiadczenie"
  • Odpowiedz