Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@zaporylie a jakie są zarobki ogólnie u was w firmie plus minus. Wiem jakie są zarobki na budowie mój tata pracuje tu jakieś 10 lat ale podejrzewam że na budowie są większe.
  • Odpowiedz
@Zarq: Od ok. 200 NOK brutto za godzinę w górę. Ale tak naprawdę pensja nie jest rozliczana godzinowo tylko jest stała, miesiąc w miesiąc (nie ważne czy urlop czy co innego). 11 pensji w roku + feriepenger (wynagrodzenie za 5 tygodni urlopu)
  • Odpowiedz
@Zarq: nie, z Polski. Do Norwegii przyleciałem pierwszego dnia pracy. Mieszkanie miałem załatwione i opłacone na pierwsze miesiące także przeprowadzka była zupełnie bezbolesna.
  • Odpowiedz
@Zarq: Stresu tyle co kot napłakał. Czasem się stresujesz tym co sam napsułeś no ale.. w każdej robocie pewnie tak jest. A teraz mamy już luz.. weekend się zaczyna także od 13 co piątek żłopiemy piwsko ;) takie które sami zwarzyliśmy w biurze. Myślę że to kwalifikuje moją pracę do kategorii "niezbyt stresujące" :P

A ciężka w sensie fizycznym nie jest w ogóle - aczkolwiek stół do airhockeya który taszczyliśmy
  • Odpowiedz
@Zarq: od roku nikogo nie zatrudnialismy. Ale glownie dlatego ze szefowi sie nie chce w to bawic (rekrutacje - przejechal sie na kilku gosciach ale to historie na inna rozmowe). A ze stazami tutaj nie jest tak latwo bo nav tutejszy ktore mialby za taki staz placic dziala tak jak UP w polsce - do bani. Latwiej chyba o zatrudnienie na okres probny. Ale to bys musial miec jakotaka wiedze
  • Odpowiedz