Wpis z mikrobloga

@MissNina: To, że nie wyglądają naturalnie nie znaczy że nie są. Mam koleżankę, która ma jeszcze jaśniejsze od niej a nie farbuje. Wyciągasz wnioski z d--y z zazdrości i wypowiadasz się na tematy o których nie masz pojęcia. W dodatku p------------z się do toku myślenia innych osób.
  • Odpowiedz
@diversion876: haha, ty lepszy nie jesteś p-------------c się do mojego. Wielki ekspert z Wykopu wypowiadający się na temat, o którym ma pojęcie ;) A, i tak, urodziłam się wczoraj i nie wiedziałam, że ludzie mają naturalnie bardzo jasne włosy. Jaki ból d--y o nic nie znaczący komentarz, wow. Nic tu po mnie. Taplajcie się w swoim błotku.
  • Odpowiedz
Bronek moze mu sprzątać w ogrodzie w przepoconym podkoszulku wraz ze swoim wielorybem, nie wiem jakie trzeba miec nie d-------e mozgowe zeby glosowac na Komoruska.


@T0Tylk0Ja: czekaj k---a, Komorowski jest zły, bo ma grubą żonę? Tego jeszcze nie słyszałem XD
  • Odpowiedz
@sermaciej: jest to jedna z wielu jego wad a główna to ta że jest bucem ma w dupie dobre imie Polski i liczy sie dla niego tylko jego interes i jego kolezkow. Pacholek na posylki zatanczy tak jak mu zagrają dobrze ze juz jego mordy nie musze oglądać.
  • Odpowiedz
@MissNina: to moze wypadaloby miec odrobine kultury i pierwsza wypowiedz zaczac od tego co sie ci w niej nie podoba a nie od razu wysakujesz z obelgami a potem placz bo ja "co innego mialam na mysli" lol
@PiersiowkaPelnaZiol: @janeeyrie:

to już nie można normalnie cieszyć się z urody rozowychpaskow ktore pasuja komus do gustu? gdzies jest w regulaminie ze mirko nie jest od tego? jak
  • Odpowiedz
@MissNina:

@reett: to, że nie podoba mi się jej styl ubierania i za bardzo rozjaśnione włosy, które nie wyglądają naturalnie, co trochę kłóci się z jej delikatną urodą, od razu czyni mnie zazdrosną grubaską? Ciekawi mnie twój tok myślenia;) I niczego nie będę udowadniać, lol.


Ale skoro sie tak znasz na modzie/masz dobry gust albo przynajniej chcesz za taka uchodzic, to nie dziw sie ze ludzie oczekuja abys
  • Odpowiedz