Wpis z mikrobloga

@diversion876: tacy poukładani, tacy prawdziwi, co niedziela w kościele, "tak nie wypada, tak nie można", z dobrego domu, moja osoba taka ważna. "Ci młodzi tacy niezaradni teraz". I te wartości jakie wyznjemy. Bóg Honor Ojczyzna, z czym że jak mi coś z tej trójki będzie przeszkadzać to będę udawał że nie istnieje, hipokryzja? co to takiego. "Marihuana? a po co komu to potrzebne?"

I nie bije tu w żadną opcję polityczną,
  • Odpowiedz
@diversion876: co jak co ale nowy Mr.President wraz z rodzina prezentują sie wspaniale. Bronek moze mu sprzątać w ogrodzie w przepoconym podkoszulku wraz ze swoim wielorybem, nie wiem jakie trzeba miec nie #!$%@? mozgowe zeby glosowac na Komoruska. Jest to pierwszys prezydent po upadku komunizmu za ktorego sie nie wstydzę chodzi mi o prezencje jak i elokwentną wypowiedź.
  • Odpowiedz
@reett: to, że nie podoba mi się jej styl ubierania i za bardzo rozjaśnione włosy, które nie wyglądają naturalnie, co trochę kłóci się z jej delikatną urodą, od razu czyni mnie zazdrosną grubaską? Ciekawi mnie twój tok myślenia;) I niczego nie będę udowadniać, lol.
  • Odpowiedz