Wpis z mikrobloga

Witam, 2tygodnie temu pisalem o tym, że odpadł mi pedał - moje zgłoszenie o gwarancji zostało odrzucone, serwisant coś tam mówił,że nie ma samego mechanizmu lewej korby(czy coś w ten deseń)
Więc tutaj moje dwa pytania:
- Czy mogę się jakoś odwołać od decyzji? Została odrzucona, ponieważ niby de facto za słabo przykręciłem korbę.
- Czy prawdą jest, że nie można kupić samego pedału?

Tutaj opisana sytuacja: http://www.wykop.pl/wpis/13562329/dzien-dobry-mirki-pojechalem-dzisiaj-dumny-na-prak/
Rower to: Lazaro elitary v3

Z góry bardzo dziekuje za wszelkie porady.

#rower #rowery
  • 3
@elgahir: przy wątpliwej jakości korb pod wpływem używania wyrabiają się gwinty - w RR340 norma w korbach. Nie odpuszczaj tylko reklamuj i się upieraj. Ewidentne zużycie nie spowodowane twoją winą. To że nie ma samej lewej kobry nie twój problem tylko tego co będzie rower naprawiał.
@elgahir: ja też bym walczył, odwołanie możesz zawsze składać - nawet od pozytywnej dla siebie decyzji. ;) A tak na poważnie skoro ukręcił się pedał po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów to chyba coś z nim jest nie bardzo? Kwestionowałbym kompetencje osób które wydają opinie, czy są one rzeczoznawcami i jaki jest zakres ich uprawnień. Może warto uderzyć do Rzecznika Konsumentów, może coś pomoże? Troche kiepską masz sytuacje, bo sezon w pełni i