Wpis z mikrobloga

Ech. W przekroju ostatnich paru miesiecy ukonczylem Mass Effect 3, Bioshock Infinite i Wiedzmina 3. Ciezko po tych trzech arcydzielach grac wlasciwie w cokolwiek, bo poprzeczka zarowno w mechanice i grywalnosci, jak rowniez prowadzeniu fabuly, zostala podniesiona za wysoko. Probowalem teraz chocby wrocic do serii Assassin's Creed, mecze Brotherhooda, ale robie to strasznie na sile i szczerze powiedziawszy ciezko dluzej nad nim posiedziec. I wlasciwie jest teraz z kazda gra, ktorej dotkne. Wyszly jeszcze na przelomie ostatnich lat jakiekolwiek "duze" gry, ktore potrafia porwac w obliczu takiej konkurencji?
#gry #pcmasterrace #pytanie
  • 19
@Czarny_Klakier: o wlasnie, GTA V zupelnie wylecialo mi z glowy. Hm, jestem niby troche bardziej wsiakniety fantastyke w tym momencie, ale tam raczej nie ma chwilowo czego szukac w swiecie gier -noo, niby jest jeszcze Dragon Age: Inquisition, ale po Wiedzminie 3 raczej ciezko bedzie w to grac. Jednak opinie byly raczej pochlebne, wiec faktycznie moze warto sie temu przyjrzec :|
@jakosdajerade: DS to nie jest gra dla mnie. Znaczy jest fajna, ale na granie z kims, a obecnie szukam jednak czegos fabularnego, bo ze slasherow to i bym mogl w path of exile cisnac na upartego ;D
@Murzinio: o, shadow of mordor, tego mi bylo trzeba! :D

Deus Ex podpatrzylem u kumpla jak gral i nie przypadl mi do gustu za bardzo. Skoro GTAV kazdy poleca, to faktycznie chyba czas zakupic. A z Dragon Age: Inquisition #!$%@? troche, bo jedynka byla imho boska i ukonczylem pare razy, dwojka byla calkiem niezla, pomimo chyba najwiekszego hejtu jaki widzialem, no wiec i w trojke wypadaloby zagrac, ale zwlekalem, zwlekalem, az
@Murzinio: no W3 tak mi sie wryl w glowe, ze pomimo ukonczenia go ponad miesiac temu, nadal slucham codziennie soundtracku i do niego wzdycham. :D Takze pewnie bede sobie co chwile porownywal rozwiazania Inkwizycji do niego i tylko narzekal, wlasnie tak obecnie wyglada moje granie w AC: Brotherhood ;s
@Choir: Darksiders 2 jest spoko sam właśnie ogrywam. Ale zestawienie Mass Effect i Bioshocka koło Wiedźmina jest słabe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pierwszy niszczy zakończeniem to co budowano w 1 i 2, Bioshock zaś to potwornie nudny shooter z bardzo dobrą fabuła, klimatem i bohaterami.
@Firo: Mass Effect 3 juz po wszystkich dlc zmieniajacych zakonczenie jest miechanicznie solidnym shooterem z elementami rpg, a fabularnie jedna z najlepszych historii space opera. Cala trylogia to w moim odczuciu majstersztyk, a zakonczenie jak najbardziej mi sie podobalo. A w Bioshocku nigdy sie nie nudzilem, cala gra trzymala w napieciu (w przeciwienstwie do chocby drugiej czesci) :P