Wpis z mikrobloga

Mireczki,

To już 12 dzień podróży motocyklowej na Bałkany. Najbardziej obawiałem się Albanii jednak zupełnie bezpodstawnie. Ludzie tutaj są bardzo mili i pomocni, kraj bardzo piękny i górzysty (drugi w Europie zaraz po Szwajcarii), drogi są również w dobrym stanie. Jutro jest plan aby zatrzymać się w Czarnogórze.

#podroze #motocykle #albania #balkany #gory
grego- - Mireczki, 

To już 12 dzień podróży motocyklowej na Bałkany. Najbardziej oba...

źródło: comment_ZuS0HGkqh1CPaUrjAZQ2XQ6XFntPIYvW.jpg

Pobierz
  • 20
via Android
  • 2
@Arturrow: są plusy i minusy, wiatr w tych krajach jest naprawę ukojeniem nawet ciepły, ważne aby cokolwiek wiało, a na nieznanych drogach nie jeżdżę szybko więc jakoś specjalnie mnie też nie ogranicza.
@grego-: W Czarnogórze koniecznie przejedź się nad zatokę Kotorską (tam wespnij się na mury obronne w starym mieście), i spróbuj znaleźć czas aby połazić po Starym Barze. To wzdłuż wybrzeża, cobyś za daleko nie musiał odjeżdżać :) Jeśli będziesz chciał wybrać się w kierunku Bośni, wołaj, może coś ciekawego podrzucę :)
@grego-: W Bośni o Sarajewie i Mostarze pewnie pisać nie muszę, zwłaszcza, że jeśli pojedziesz przez Bośnię od południa to możesz zrobić trasę wzdłuż Neretwy, ogarniając jej piękną deltę. W drodze do Mostaru polecam jeszcze jedno przepiękne miejsce z wodospadami: Kravica
via Android
  • 0
@paulinio: Kotor niesamowity, droga z Cetinje do Kotoru właśnie przepiękna widokowo i tyle pięknych zakrętów. Niestety muszę sobie zostawić Bośnie na osobną wycieczkę, teraz już czas goni. Jestem przejazdem przez Bośnie w drodze na Chorwacje. Dzięki jeszcze raz za Czarnogore, mega piękna.
@grego-: Te wodospady to naprawdę chwila... Spędzisz tam godzinkę pijąc kawę w drodze a nie pożałujesz :) Spróbuj! Jeśli nie dasz rady koniecznie wpisz w 'muszę zobaczyć' kolejnej wyprawy na Bałkany ;)