Wpis z mikrobloga

@Rezix: ile dałes za zestaw? była jakaś przecena? w jakim sklepie kupiłes? :P
zazdroszcze ... juz od dluzszego czasu zbieram sie nad kupnem konsoli ale rozowy truje ze nie bede mial dla niego czasu ;p
@maciekpod: Uwielbiam serię Need for Speed, stąd ten wybór :)

@kolo1992: @FlashingLights: @Qwertylion: Będę pamiętać. Akurat nigdy jakoś nie kładłem rzeczy na rzeczy.

@Familiar: Media Markt. A jak jest ze specyfikacją to nie wiem. Wydawało mi się, że będzie to dobry wybór, za tą samą cenę, co wersja 500gb.

@wolth: Na Allegro są fajne ceny (lepsze niż u nas za granicą). Poza tym mam GameStop, więc
@Rezix: ja myslalem nad kupnem laptopa do grania lub PCta ale jak tak sobie obliczyłem to chyba lepiej wyjdzie kupić konsole, co prawda gry drogie ale u mnie w miescie jest grupa gdzie ludzie wymieniają się lub sprzedają gry do PS4
@XpedobearX: Nie chwalenie się tylko stwierdzenie faktu że pctowcy mogą mieć wszystko free.
Ja osobiście korzystam z legalnego win7 gram w LoL (darmowy) CS GO (dostałem key od znajomego) GTA V (kupiłem preorder za pierdyliard cebulionów)
I reszta to freeware typu antyvir i inne potrzebne programy.
Jedynie co być może źle robię to oglądam filmy online na darmowych hostingach bez żadnego premium.

@Perlo: Piractwo różni się diametralnie od kradzieży w