Wpis z mikrobloga

Ktoś chętny na spróbowanie mojego pierwszego piwa? Jest zdecydowanie nieudane, miało być amber ale, karmelu moim zdaniem nie czuć albo ledwo, jest lepiące i chamska goryczka, no i do tego chyba jakaś wada (utlenienie?). Ale jeżeli ktoś ma chwilkę i chce mi dać jakieś wskazówki (dla przykładu rozpoznać co to za wada i czy faktycznie jest) to chętnie podrzuce. Tylko na terenie Gdańska raczej, chociaż możliwe, że będę w Sopocie jakoś do końca tygodnia.
#piwowarstwo #piwo #gdansk
  • 40
@kontra: hy hy hy. Pamiętam jak kiedyś do audycji radiowej typu "Dzwonię do pani/pana w bardzo nietypowej sprawie" czy "Za a nawet przeciw" zadzwonił facet i mówi tak: "pan poseł powiedział, że >pi razy drzwi<, no to ja odpowiadam jako architekt, że standardowe drzwi mają 210 cm wysokości i 80 cm szerokości, co daje 1,68 metrów kwadratowych, a to razy pi daje mniej-więcej 5,28. Dziękuję i pozdrawiam." :) Tak mi się
@prusi: Nie mierzyłem, wyjściowo było 14. Nie wiem czy lepiące to dobre określenie, mam wrażenie, że ten karmel próbuje jakoś się wydostać spod goryczki i udaje mu się jedynie poprzez pozostawienie w ustach takiej dziwnej słodyczy, bo w smaku prawie całkowicie zdominowany.
@prusi: Zaraz będę odpalał następne, to wrzucę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż mam #!$%@? szkło. Nasycenie uważam całkiem odpowiednie, tzn byłoby gdyby piwo było takie jakie miało być. Niskie, ale nie za niskie.
@jak_to_mozliwe: Uważam, że @Dine jest w porządku, on nie sprzedaje piwa, więc mu reklama nie jest aż tak potrzebna. Wolę jak ktoś powie, że piwo nie jest wysokiej jakości, bo wiem, że nie ma potrzeby czegokolwiek ukrywać, jest szczery.

ALE #!$%@? JAK JESTEŚ POLACZKIEM TO MUSISZ OSZUKIWAĆ BO INACZEJ CIEBIE OSZUKAJO, KUAM, KUAM ILE WLEZIE, ABY WCISNĄĆ BYLE GUNWO #capslockcrew

Chciałem też tutaj nawiązać do depozytów piwnych. Akurat ja korzystam z
@WapniakZJury: Nie no, styl to jedno, ale moim zdaniem jest średnio udane nawet jak na amber ale i nie ma tu czego bronić. Po prostu źle sypnąłem chmielu i tyle. Do depozytu miałem wstawić, ale jednak nie (,)