Wpis z mikrobloga

Ktoś chętny na spróbowanie mojego pierwszego piwa? Jest zdecydowanie nieudane, miało być amber ale, karmelu moim zdaniem nie czuć albo ledwo, jest lepiące i chamska goryczka, no i do tego chyba jakaś wada (utlenienie?). Ale jeżeli ktoś ma chwilkę i chce mi dać jakieś wskazówki (dla przykładu rozpoznać co to za wada i czy faktycznie jest) to chętnie podrzuce. Tylko na terenie Gdańska raczej, chociaż możliwe, że będę w Sopocie jakoś do końca tygodnia.
#piwowarstwo #piwo #gdansk
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jak_to_mozliwe: Trafiła się okazja to wylałem żal, nie ma za bardzo jak tego wszystkim przekazać. IMHO wolę, żeby ktoś podszedł do mnie i powiedział "słuchaj, zrobiłem piwo, no nie pykło wszystko, ale daję Ci tą flaszkę i powiedz mi co tam nie gra" niż "eeeeej nawaliłem tonę chmielu, słuchaj ziomek zajebyste pyfko, troszke karmelek czuć hehe, no to bier".
@Dine: Nie chodzi mi o piwo, tylko o podejście
  • Odpowiedz
@Dine: Ja chętnie przyjmę ze dwie butelki . Jak będziesz w okolicach Wrzeszcza - Politechniki Gdańskiej - to daj znać na priv czy jak. W zamian dam ci coś z browaru Kościerzyna.
  • Odpowiedz
@Dine: jeżeli jeszcze masz coś do rozdania to chętnie przyjmę 1-2 butelki. Sam pracuję w pubie i mam sporo znajomych znających się na piwie lub ważących swoje własne piwa. Mogę podjechać gdzieś do Gdańska.
  • Odpowiedz
@antoni_kiedys: Szkoda twojego czasu na podjeżdżanie i częstowanie znajomych, to piwo jest serio średnie i chodzi mi o to, żeby ludzie mi powiedzieli co z nim jest nie tak (oprócz przechmielenia). Gdzie pracujesz btw?
@maciekawski: Mam tylko 0,5
@jakno: Jeżeli będę miał czas tak daleko się zapuścić to napiszę.
  • Odpowiedz
@Dine: No nie wierze :D Czytałem wczoraj Twój wpis, a dziś przejeżdżając rowerem widziałem, jak ktoś komuś przekazuje butelkę piwa na Fiszera i usłyszałem tylko "no to czekam na opinię!". Od razu skojarzyłem, myślałem żeby krzyknąć "usuń konto", albo "tylko mirko!" czy coś równie zabawnego, ale nie chciałem na pajaca wyjść :D

a to Ci dopiero przypadek :D
  • Odpowiedz