Wpis z mikrobloga

AWS jest dużo lepszy


@Crystalish: Dużo lepszy jest tylko w czasie przeładowania, za to M249 ma dwa razy więcej kul w magazynku. Reszta parametrów bardzo porównywalna (aws - większa celność, większy odrzut). Masz rację że użyteczność broni to nie tylko cyferki, dlatego jak się nie umie strzelać to może trochę łatwiej zabijać AWS'em. Napykałem już po 500 zabójstw z pondad 50 różnych broni i każdą da się grać i ogarniać, tylko
@swiechu56: Co z tego, jak AWS przeładowuje się 2 razy szybciej. Natomiast co do reszty parametrów... Zarówno z autopsji, jak i opierając się o tę twoją stronkę, nie rozumiem jak możesz uznać je za porównywalne? x.X AWS jest lepszy praktycznie pod każdym względem, nie rzadko różnica jest kolosalna. Ta, jestem ciekawy jak te 500 CS5'ką nabijasz ;).
@Crystalish: Właśnie z autopsji wydaje mi się że różnica jest mniejsza niż na stronce :D A różnica współczynnika o 0,5 jest niewielka gdy porównasz rozrzut z karabinami szturmowymi gdzie współczynniki różnią się o 2pkt a strzela się podobnie celnie. CS5'ka to jakieś nieporozumienie :D nie wiem kto tym gra. Poza nią są jeszcze chyba 2 które tak odstają od reszty, że nie ma co się za nie brać ;p
@swiechu56: Więc jej parametry w stosunku do AWS są albo lepsze, albo takie same. Ja bym tego balansem nie nazwał.

...każdą da się grać i ogarniać, tylko trzeba odpowiednio podejść do tematu.

A co to, czyżby hipokryzja?
A co to, czyżby hipokryzja?


@Crystalish: Nie, po prostu CS5 jest do walki w zwarciu, a dla mnie snajperka powinna mieć inne zastosowanie. W takim wypadku wolę używać innych pukawek, stąd moja niechęć do tego karabinu.

Niektóre bronie premium są bardzo niezbalansowane.

AWS są albo lepsze, albo takie same


@Crystalish: AWS czymś się wyróżnia jak już wchodzisz w skrajności porównując dziesiąte czy setne części współczynników. Podsumowując, bronie wg. mnie są
@swiechu56: CS5 to nieporozumienie i nie wystarczy odpowiednio podejść do tematu - ta broń jest po prostu bezużytyczna. A co do AWS po raz setny...

setne części współczynników


Gratulacje, tym są właśnie procenty.

AWS czymś się wyróżnia


Wyróżnia się samymi pozytywnymi cechami i nie nic nie traci w zamian. Poszczególne cechy są albo identyczne jak w odpowiedniku, albo lepsze, praktycznie nic nie jest gorsze, jeżeli już, to nieznacznie. Balans jest wtedy,