Wpis z mikrobloga

#!$%@?ą mnie niemożebnie na głównej wykopu te wszystkie filmiki z tytułami "pijany samobójca maluchem na pasach, bez zapiętych pasów, o mało zakonnicę w ciąży z zebrą, uprzednio wymusiwszy pierwszeństwo (filmik nie mój, ale #!$%@?, debil na drodze, to zawsze debil na drodze, wiadomo, że wykopią, jakby nigdy debila na drodze nie widzieli bez internetu)", jest tego milion, ale..... Oglądam wszystkie z wypiekami na twarzy dodając zawsze w myślach "co za debil". Paradoks?

#!$%@? wcisnąłem coś na klawiaturze i o mało nie wydrukowałem tego, ale #przypal (1 obserwujący, miej swoje święto człowieku), rozpędzam się, jakby co, to nie #!$%@? mnie z żadnej roboty, bo żadnej nie mam (kto wie, ten wie), paczę se dalej, nie wierzę, przecieram kaprawe, świńskie oczka i co dalej w elicie internetu? AMA życie na Ukrainie. Jestem Ukraińcem.
Też bym zrobił jakieś #ama ale jestem zerem, więc kiepsko. Czekaj, #!$%@?, ROBIE AMA JESTEM ZEREM ABSOLUTNYM, SZKODA CI CZASU NA CZYTANIE, WYŻYJ SIĘ CHOCIAŻ W KOMENTARZU.
A po ile browario i fajurki tam macie, może jakieś #cebuladeals bo szwagier ma żuka (ostatnio o mały włos nie jebnął pingina na zebrze, ale prawka i tak nie miał, więc nie mają mu czego zabrać). A jak tam z ruchaniem, cumplu #stulejacontent (228 obserwujących).
Chyba jednak jeszcze kilka rzeczy mnie #!$%@?.
TAK, wliczam siebie w poczet.
A wiecie czemu to wszystko?
BO MOŻNA

#guovencianienawidziwszystkich #lajtowanihilka #srovenciasrontent
  • 4