Wpis z mikrobloga

@DawajMario: już je mleko z makaronem/ryżem. Matka dawno jest już od ponad tyg na hali i owiec pilnuje.
@iczka90: oczywiście że wiem. Taki pies to marzenie mojego taty. Ma bardzo dużo przestrzeni i będzie miał u nas warunki idealne.
  • Odpowiedz
@Baczy: na jedzeniu świat szczeniaka się nie kończy,
Między 6 a 8 tygodniem pies się socjalizuje w stadzie, uczy się zachowań od matki, "psiego języka" i respektowania chierarchii. Jest to najważniejszy okres w rozwoju szczeniaka bo kształtuje jego osobowość pod kątem zachowań niepożądanych w przyszłości (agresja, dominacja, nieposłuszeństw, trudności w adaptacji) To że matka jest od tygodnia na hali i - jak sądzę - szczeniaki nie maja z nią kontaktu dowodzi
  • Odpowiedz
@hvdy: musiał zostać wykąpany, miał strasznie sfilcowaną sierść i mega brudną. Został kupiony szampon do kompania psów, został wykąpany i ładnie uczesany. Po tym zabiegu nie całkiem inny pies się zrobił.
  • Odpowiedz
@DawajMario: dzisiaj dostała pierwszą tabletkę i jeszcze ma zjeść dwie - jutro i pojutrze. Na szczepienie za młoda - w przyszły wtorek pani weterynarz kazała przyjechać.

  • Odpowiedz
@Baczy: Taka ładna kulka, a za rok będzie z tego pewnie z 60 kilogramowy niedźwiedź :D Ja bym chciał mieć nowofunlanda kiedyś. Podobno są mniej agresywne i łatwiejsze w wychowaniu, a ja nigdy dużego psa nie miałem od szczeniaka i z takiego podhalańskiego to niezły #!$%@? mógłby mi wyrosnąć.
  • Odpowiedz