Wpis z mikrobloga

@Dilvish: ale nie rozumiem co tutaj zgłaszać? jak ktoś ma ochotę to kupuje, a jak widać na aukcji coś się sprzedaje. Przecież nie każdy ma facebooka. Po co zaglądać komuś w kieszeń? Dopóki nie kradnie to po co się wpieprzać.
@Nau: Dla mnie to to samo co wciskanie starszym osobom opaski magnetycznej doktora Oetkera. Targetem są ludzie którzy nie rozkminiają że, mogą mieć to za darmo/kupują szajs - i to jest właśnie jak dla mnie nie w porządku, a tutaj dodatkowo jeszcze ktoś zarabia na czymś co jest darmowe.
@Dilvish: Przeliczasz wszystko na pieniądze Cumplu. Proponuje Ci spojrzeć na to z innej strony. Założenie konta kosztuje Twój czas, mało tego... facebook ingeruje w Twoją prywatność. O ile Tobie to nie przeszkadza o tyle ktoś inny może nie chcieć tego robić. Dlatego woli zapłacić 5 zł, żeby ktoś zrobił to za niego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dilvish: a ja mam bekę jak #!$%@? się jak typowa Grażyna o to, że ktoś tam sobie gdzieś zarabia, a Ty nie. Wyjdź na ulicę i walcz o sprawiedliwość. Jak to może być, że ktoś w sklepie sprzedaje kostki lodu skoro każdy może zrobić je za darmo! w domu! Poczytaj trochę o tym co to jest popyt i podaż w tych swoich gimboprzewodnikach i z głowy.