Wpis z mikrobloga

Ktoś wie jaki #motocykl jest na kategorie A1 w Krakowie (ul. Nowohucka)? Na stronie pisze o moim kochanym Suzuki GN 125 lecz ja dostałem coś innego, ale ze stresu nie pamiętam cóż to było. A trochę lipa bo prowadzi się inaczej niż to na czym ja się uczyłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#prawojazdy
  • 14
@HamRadioOp: no mi różnice zrobiła długość i "zwinność" oraz odrobinę reakcja na gaz, przez co przywaliłem w słupek ( ͡° ʖ̯ ͡°), niby takie szczegóły, ale biorąc pod uwagę że na motocyklu jeździłem tyle co na kursie, to mi to stwarza problem, może jakby miał większe doświadczenie to by było ok, a tak to niestety - pszypau
@Niktkolwiek: zwinność 125 jest i tak za duża, musiałbyś się przejechać jakimś najgorszym motocyklem jakim jesteś w stanie, im bardziej rozklekotany tym lepiej. Ja w sumie dużo zawdzięczam jazde w terenie.

@HamRadioOp: o za dużą zwinność mi właśnie chodzi :P, za bardzo przekręciłem kierownicę i o ile w starym motocyklu byłoby idealnie, tak tu za bardzo mnie bujnęło.

Also mi nie chodzi o to, że ten motocykl egzaminacyjny jest zły (bo był bardzo fajny i może nawet bym kupił taki sam), tylko o to że przyzwyczaiłem się do gn i i mam wyrobione nawyki z niego, które tutaj bardzo przeszkodziły. Dodam jeszcze,