Wpis z mikrobloga

@Joshuaa: ja tam chętnie mogę pograć, o ile grasz 'zespołowo' a nie wpieprzasz się byle pierwszy coś podnieść (no i patrzysz co się dzieje, a nie idziesz przed siebie z nastawieniem 'reszta mnie uratuje jak coś').

W ogóle zauważyłem że L4D2 ma bardzo zje*** GUI - główne menu jakieś serwery z grupy Steam proponuje ale to beznadzieja, trzeba wejść w odpowiedni tryb który chcemy i tam wyszukać gry/lobby jakieś - dużo
@Cineczeq: jak zmienisz zdanie co do TSa (szybko piszę) to też możesz się odezwać. Nienawidzę drzeć się do lapka jak głupi, a za rzadko gram by mi się opłaciło dokupywać drugie słuchawki tylko z mikrofonem.
@DajMinusTemuNaDole: przesadzasz, piszę na tyle szybko że nie robi to prawie nigdy mi problemu, a są przecież też wbudowane komendy głosowe, które nieźle opanowałem. Zazwyczaj to ja narzekam że ktoś nie słucha co pisze/mówię, a nie że za mało coś.
@mraauuu: nie każdy lubi też jak mu się współlokator drze za ścianą do lapka, albo słuchać "#!$%@? mać, co za #!$%@? mi #!$%@?ł nosz ja #!$%@?" co 30s :) no ale to dużo zależy z kim się gra. Podobny argument ludzie robią zresztą w walce "Yanosik vs CB".

Jak komuś nie pasuje to może ze mną nie grać, proste.
@mraauuu: w mojej opinii piszę na tyle szybko że można spokojnie się tak dogadać, jak komuś robi to problem to może grać TS-only przecież, czy ja coś komuś bronię? :) Dałem propozycję, komuś nie pasuje to nic się nie dzieje przecież :)