Wpis z mikrobloga

@mlek: Mysle ze tak. Generalnie boja sie ludzi czy to niedzwiedzie czy wilki, jest to dodatkowa bariera 'psychoogiczna" bo musi popsuc namiot, a nie ma cie jak na widelcu ;p Nie no generalnie drapiezniki unkaja ludzi, aleja sieczuje bardzie komfortowo. No i co wazniejsze- namiot wytrzyma trudniejsze warunki i jest w nim cieplej, zima w gorach szczegolnie wazne, ale i latem temp. spada do 0. Mam 2 wejscia wiec tez moge
@Tapirro: dałem mniej ale ponad 200. Udało mi się wyrwać ten model zanim jeszcze go oficjalnie sprzedawali do tego opcjonalnie na prośbe wszyli mi zamek więc można się w nim zapiąć. Tak, jest różnica- ten hamak możesz praktycznie schować do kieszeni w bojówkach albo nosić go w plecaku na co dzień, zajmuje malutko, waży malutko i jest bardzo komfortowy. W demobilu to chyba mają te siatkowe- na tym można poleżeć z
Pobierz mlek - @Tapirro: dałem mniej ale ponad 200. Udało mi się wyrwać ten model zanim jeszc...
źródło: comment_hND5MbTnwRLuEFq17ryDrCwb705SWbiC.jpg
@TralalAlf: nie izoluje, wilgoc zatrzyma ale mocniejszy deszcz przejdzie, chodzi raczej o komfort spania. Skoro dajesz rade w takim za 20pln to dobrze dla Ciebie, dla mnie to nic przyjemnego
@TralalAlf: tak, chociaz malutką dziurke sobie zazwyczaj zostawiam. Zamek chciałem bardziej z myślą o instektach chociaż ostatnio uratował mnie przed małym deszczykiem. Z perspektywy czasu uważam że nie przydaje się tak jak sądziłem.
@TralalAlf: powiem Ci ze martwiłem się insektami i byłem skłonny dokupić albo zrobić sobie u krawcowej moskitiere ale w tym roku jest jakiś wyjątkowy luz z komarami, i to w zdaje się w całej Polsce. Pewnie w przyszłym roku trzeba będzie o tym pomyśleć.