Wpis z mikrobloga

Drogi @X-KOM chciałem członkom swojej rodziny sprezentować dwa laptopy, jeden dla rodziców ponieważ ich 5 letnia toschiba już dobiła żywota a siostrze ze względu na zrobienie absolutorium.
Mój budżet jaki wyznaczyłem sobie na zakupy to 8.000zł, znalazłem ofertę na waszej stronie łącznie z allegro mianowicie 2 asusy jeden 17calowy i7 1tb dysk drugi zenbook i7 z procesorem 5tej generacji oraz 512SSD dyskiem.
Jeden z nich kosztował 4700zł drugi 3000zł, jako że to zakupy nie małej kwoty wystosowałem maila do was z prośbą o wycene, o wycofanie gratisów w postaci torb i oprogramowania etc a w odpowiedzi dostaje maila w którym piszecie że niestety nie macie już zenbooków bo wyprzedane (sic! - oferta wisi na allegro) a ewentualna zniżka jaką możecie zaproponować to uwaga

20zł na innego laptopa... 20zł przy kwocie niemal 8000zł za oba komputery.

Przypomne że w świeta zakupiłem u was chłodzenie wodne plus klawiaturę plus procesor uzyskując 200zł rabatu na sprzęt o wartości 2000zł. Do uzyskania rabatu sami żeście mnie zachęcili.

#komputery #xkom #pcmasterrace #laptopy
Shewie - Drogi @X-KOM chciałem członkom swojej rodziny sprezentować dwa laptopy, jede...

źródło: comment_XKg7TvaIJzq1lfpDlw66d7XcU93xdSJi.jpg

Pobierz
  • 41
@Zashi: korzystałem, polecam swoim wrogom ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Co prawda myślałem, że tylko ja mam z nimi problemy, ale było parę tekstów na wykopie, i się okazało, że jednak jest nas więcej. Osobiście się przejechałem po nich, nie traktują klientów poważnie i nie jest tu mowa o sprzęcie za 300zł, a za 20 tys. zł...

Dodam tylko jako ciekawostkę, że kwotę 20 tys. zł musieliśmy
@Shewie: czyli x-kom też zszedł na psy ;). Aczkolwiek robiłem parę razy zakupy w x-komie i nie miałem z tym problemów... ale może dlatego, że przede wszystkim ludzie pracujący w sklepie stacjonarny w pobliżu byli w porządku. Od moreli w każdym razie trzymam się daleko. Poziom jakości usług wystarczająco mnie zniechęcił.