Wpis z mikrobloga

Mirki jest już gdzieś na #4chan #8chan albo gdzieś w internatach tutorial jak z tego sławnego #windows10 usunąć te wszystkie szpiegowkskie gowna ? Powiedzmy żeby doprowadzić go do stanu 8.1 gdzie nie wszystko mnie śledziło lecz tylko 3/10 leciała do NSA .

#windows
  • 29
  • Odpowiedz
@LuZZiomek: Nie chcesz być śledzony? Nie używaj komputera. Ani komórki. Do sklepu też nie wychodź, bo monitoring. W ogóle nie oddychaj i nic nie mów, w powietrzu latają nanocząsteczkowe mikrofony.

Jak NSA i inne gówna chcą cię śledzić, to będą cię śledzić, i nic na to nie poradzisz.
  • Odpowiedz
@codeeditor: Spoko, zapomniałem nie wrzucać do jednego wora wszystkich distro. Jedni wolą Ubuntu a Minta, a ci bardziej ortodoksyjni Slackware'a. Tylko że i tak to nie rozwiąże twojego problemu.
  • Odpowiedz
@codeeditor: Wiesz jedni chcą mieć Linuksa od razu gotowego do użytku to wybiorą Ubuntu (wiem że nie jest to prawilne distro i że Mint lepszy) a inni wolą grzebać w terminalu w jakiejś egzotycznej dystrybucji czy nawet zrobionej samemu.
Miałem do czynienia w szkole z Ubuntu i SUSE Enterprise Server (technik informatyk here), żeby nie było
  • Odpowiedz
@TheLaw: @codeeditor: Chciałbym zauważyć najlepszy moment dyskusji i odpowiednio go wyróżnić xD

Nawet przesiadka na Linuxa guzik ci da.

Skoro piszesz, że korzystanie z dystrybucji linux nic nie da to czy oświecisz mnie jak według Ciebie np. Debian lub Kali Linux narusza prywatność użytkownika?

Nie znam się dobrze na Linuksie pytaj mirków spod tagu #linux


Spadłem z krzesła z hukiem xDD
  • Odpowiedz