Wpis z mikrobloga

@Gothagami: Co tu się odjebuje? Chłop wali w ciemno do różowego 400km i gdy już dojechał, to oboje zamiast #!$%@?ć się jak dzikie zwierzęta, SIEDZO NA MIRKO ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zróbcie sobie chociaż rencami, bo konkretnego zbliżenia to tutaj nie wyczuwam.
  • Odpowiedz
Gniję z tego jak pod takimi rzeczami musi się pojawić ten śmieszny obrazek z przynętą co najmniej kilka razy xD

Dla was coś takiego to musi być jak nic prowokacja, bo to niemożliwe, żeby tak po prostu chłopak pojechał do dziewczyny się spotkać co nie?

To coś tak u testovirona jak mu pisali, że to wszystko nie jest jego bo nie mogli pojąć, że ktoś może tyle mieć xD
  • Odpowiedz
@Gothagami: Jestem wstanie poczuć tą gonitwę myśli tego chłopaczyny, kiedy tłucze się 400 km pociągiem (zamiast jechać autem). Przybywa lśniącym rydwanem na szynach, a dziewczyna ma sukienkę do kostek. Gość pewnie w duchu uronił łezkę, a nawet dwie. Czujesz to? 400 km ICC jechał - łydkę chociaż odsłoń( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@troloking: odsłonię kostki


@bielas05: Jasne, już wypisuję zaproszenia:

Mam zaszczyt zaprosić szanownego @bielas05 na uroczystość zawarcia związku małżeńskiego, która odbędzie się w mieście oddalonym o 400km, para młoda wjedzie do kościoła pociągiem
  • Odpowiedz
@bielas05: niee, najpierw dostaniesz adres, później na miejscu dostaniesz karteczkę, że prawdziwy kościół jest 400km dalej, a następnie zobaczysz, że wszystko było z kartonu a ja i @GetRekt jesteśmy mistrzami origami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz